Koowheel патент паметни избалансирајте го тркалото 8.5inch големи тркала K7 надвор од патот

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

Smart Биланс Скутер Bluetooth K7 8.5inch гуми Hummer

Ексклузивни патент Bluetooth паметен избалансирајте го тркалото hoverboard 8.5inch

 

карактеристики:

1. 8.5inch големи тркала, надвор од патот, погодна за на плажа коњи, добро искуство коњи
2. 500W мотори, силна моќ
3. Двоен систем матичната плоча, да се подобри ефикасноста на производството и по продажбата
4. Ексклузивно Изглед патент
5. Може да додадете Bluetooth
Ексклузивно изглед патент паметни избалансирајте го тркалото hoverboard 8.5inch Koowheel ексклузивни патент паметни рамнотежа hoverboard надвор од патот 8.5inch 33 44 55 66

 • Претходно:
 • Следно:

 • НЕ Pro.Name Модел број Спец Тежина
  1 hoverboard K7 8.5inch 16KG
  Бои Боите на школка: Црвена , сина , црна , бела , зелена , розова , злато ( по избор )                                              замрзнатото школка : црвена, сина, црна, бела ( по избор )                                                                                      Вода Трансфер печатење : пламен , хип-хоп , заслепуваат ( по избор )
  главната функција 8,5 инчен со Bluetooth
  НЕ Спец НЕ Спец
  1 Макс Вчитување 120 килограми 12 Вид на мотор бакар motor350W
  2 Патент на изгледот дизајн Џомо / koowheel 13 моќ настава LED индикатор
  3 Работно Volt 33V-42V 14 големина
  4 полнење Volt 42v 15 Контролен систем Taotao "Двојно -board систем
  5 струја на полнење 2000mAh 16 вода Resitant IP54
  6 време на полнење 2.5h 17 Пожар рејтинг на школки V0
  7 Брзина 12км / H 18 Далечински управувач Никој
  8 Макс Маратон 25 степен 19 Бои Црвена, сина, црна, бела
  9 Опсег (км) 15-20km 20 Bluetooth звучник Да
  10 капацитет на батерија 4.3A 21 Батеријата е слаба предупредување под 15%
  11 клетка батерија LG 22 големина на пакување големина: 770*30 * 315mm NW: 14kg GW : 16kg 
 • Поврзани производи