Најдобар Електричен скејтборд ранци за вашиот форум

Обично не сакате да ги вашите електрични скејтборд долги растојанија со рака, и одборот ранец може да се направи тоа многу полесно да го стори тоа. Со табла ранец, исто така можете да се чувствуваат слободни да го носи вашиот табла да работат за време на дождовната наутро и се уште го вози дома кога тоа е sunnier во вечерните часови. Постојат неколку опции за електрични ранци скејтборд кои можат да носат 15 lb + longboard:

Бартон ден Турист Про 28L

Операција 图片 20171206155405

 

Една од тајните да се има предвид кога ќе се погледне за пеглање ранец е дека аикидо ранци обично работи многу добро. Бартон, добро познат сноуборд опрема бренд, има широк спектар на сноуборд ранци кои добро работат. Про 28L ден Турист е еден таков пример, со широк спектар на бои, доволно простор за друга опрема, како чувари на рачниот зглоб и коленото влошки, и вертикална системот одбор за носење.

Koowheel longboard Bag

Најдобрите електрични longboard торба

Koowheel Електрични longboard торба  е прилично различни и популарна опција за извршување редовни и електрични longboards . Јас лично препорачуваме оваа, како и тоа е многу поздрави од страна на повеќето корисници. Покрај тоа, се должи на Божиќ доаѓа, Koowheel Божиќ 8600mAh (Двојна моќ) заменлива батерија Limited Edition E-табла е на продажба. Само само 20 дена. Непотребно е да се каже дека е специјален подарок за нови и стари клиенти.

圣诞 -1

Можете да ги купите на Koowheel longboard и торба директно од официјалниот сајт.

Единство скејтборд Ранец

Операција 图片 20171206155424

Ранец на единство скејтборд е малку помал алтернатива на поголем Бартон и Dakine кеси. Таа поддржува Скејтборди до 15 фунти, па тоа не е наменета за потешките одбори како еволуира Бамбус GT. Меѓутоа, со одбори како зајакнати одбор Dual + (2-ри генерал )  кои доаѓаат во само под границата од 15 lb, единството скејтборд Ранец ќе работат само парична казна.

еволуира Ранец

Операција 图片 20171206155434

За Бамбус GT или сопственици на јаглерод GT (или, горди Бамбус GTX рано adopters), еволуира нуди брендирани скејтборд ранец дизајниран да се одржи нивните одбори. Таа има стандардни карактеристики како торбичка шише со вода (иако, нивно е изолиран), и мисловните автомобили логоа така може да се види во текот на ноќта.

Можете да нарачате на еволуира Ранец директно од нивните веб продавница.


Време на мислењето: Декември-06-2017