Кои не ви се допаѓа, електричен скутер или Скејтборди

 Многу онлајн продавници имаат почна да нуди  авто балансирање скутери и hoverboards уште еднаш. Silent Скутер носи разумни цени, одличен квалитет авенија-правни, на  Koowheel  green electric scooters извоз во Европа. Раката или нозете-управувана кочница ви овозможува да запре скутер веднаш без пролевање на рамнотежа. Со оваа функција ќе биде во можност да го напуштите вашиот скутер стабилноста надвор од очите и никогаш не се плашат дека некој ќе го вози далеку како што нема да работи додека го притискате копчето уште еднаш. Тие се изградени на самиот врв стандардите кои тие приватните превозници ќе се гради на, и тоа не имаат некој од загриженоста за безбедноста дека голем број на брендови имаат помала. На скутери, исто така, се направени во ист принцип кога микропроцесори како замена на умот брод знакот на моторот.

Најмодерни електричен скутер Е1 е високо признати од страна на повеќето млади луѓе

Електрични можност за преклопување скутери  дури и може да биде побезбеден отколку велосипеди, бидејќи тие обично се направени од тешки пластични материјали и ние не ќе мора да се направи многу физички движења кои можат да предизвикаат потенцијални повреда. Откако ќе биде завршен со возач туториал тогаш може да уживаат во сите карактеристики на стан. Кои се опциите на најдобрите тројца скутер за млади? Бидејќи создавањето зглобовите се повеќе подложни на компресија повреди што може да резултира со проблеми повреда на 'рскавицата и долгорочни, педијатри укажуваат на мало влијание вежба, особено за младите луѓе со прекумерна тежина, чија зглобовите веќе се во опасност. Кој сака да оди, кога ќе бидете во можност да се лизга, правилно? Hoverboards исто така може да се разликуваат во различни тркала. Многу од нив се испраќаат директно од Кина, па ќе се 7-12 дена да пристигне во САД. Ако сакате да се повеќе брза, можете да ги собереш на hoverboard во нашите во странство склад. Со оглед на многу млади и возрасни се користи за да се вози велосипед, кои имаат предните сопирачки гуми, сопирање на задните гуми е уште побезбедно и го намалува ризикот од малечка се фрлени напред со оглед на тоа запирање веднаш. Нејзините дизајниран со масивни навој гуми за еден од најдобрите управување и контрола врз речиси секоја површина, дури и на морскиот брег! Има дополнително мал далечинско управување, кој ви овозможува да го контролираат  Електричен скејтборд.

Ние сме во суштина повеќето професионални и искусни дизајн кадар во овој сектор, а ние дури имаат критична непристрасен патент експертиза, напредни проверка на опрема и производство на база на кој го обезбедува правото производи. Постојат многу познати личности со користење на овој авто-балансирање алатки и овој уред се зголеми за да стане повеќето бара и промовирање на најдобрите прашања одмор купување оваа година (2018). Најмногу Е1  е високо признати од страна на повеќето млади луѓе. Само чекор на, ќе имаат способност да го патувањето во минути, проучување коњи секојдневието се само 3-5 минути. Ако јава уморни, тоа може да биде укината. Така, тоа е многу лесен.

20171201145132

Друга е  безжичен далечински управувач електрични скејтборд  со заменливи СТП тркала Уникатен дизајн ќе ви помогне мотори ладење maximumly Макс брзина 42km / h, со светски водечки, штрајкови и работи во согласност со оглед на луѓе. Персоналот зад овој скејтборд ја нарекува "  крајна електрични скејтборд ", и ние сме за да се види зошто. На  KOOWHEL Електричен скејтборд  сега доаѓа со двојна мотори! Електричен скејтборд е повеќе еколошки, екстра очигледна во текот на часови брзање. Можете да ги купите резервна батерија. ако тоа, вие не се грижите за трчање од батеријата откако го користите.


Време на мислењето: Feb-01-2018