Зошто сакате Две тркала Авто балансот Електричен скутер

Имаше некои модата, кој имаше проблеми со системот за батерија и внатрешна одбор добивање отпуштен. Одборот исто така е насочена нагоре со одзив вирус сензори за да го следат каде и да се префрлат на тежината на. Кога се качи на Swagtron, 1 чекор нога во време од позади. Ако се случи да се потпреме назад, се чекор назад. Додека повеќето  авто балансирање скутери  ќе издржат прекумерна брзина, нагли застанувања и преполнувањето, тие имаат тенденција да не издржи тешки тегови за долги траење на времето. Тоа може да направи вашата турнеи многу полесно. На  Рото-бенд  (или  Koowheel бренд  ) одбор може да биде многу лесно да се патување и да се чувствува толку многу побезбедни во споредба со другите, главно поради забрзувањето е толку лесно, па тоа не е навистина се чувствувам како тоа треба да го исфрлам надвор. На сосема нов дизајн на Koowheel одбор потребно да се оди преку различни проверки за да се добие сертификат за UL 2272.

K7-1

Кога ќе дојде време, така што ќе може да се излезе и да се работи врши, и треба да се покаже глави додека да го направи тоа, Koowheel  Една пријава на патент надвор од патот 8.5inch големи тркала  две тркала hoverboard  K7  ќе ја заврши работата за вас. Swagway е златното момче на трговијата со hoverboard во случај на медиумите. Светот е во голема мера одлучи да го именува hoverboard. Знаете во врска со карактеристики, дизајн одлуки, спецификации, дополнителни опции на сите зборуваа за hoverboards еден по еден и да имаат концепт кој што hoverboard е идеален во зависност од вашите потреби и џеб. За сите теренски патување, ќе желба hoverboard со поголеми тркала. Во рок од неколку минути на набљудуваат, ќе се чувствувате како про и тоа е се Scootin за години. Koowheel одбор самата touts како hoverboard, но тоа сигурно се чини дека како повеќе како скејтборд. Тоа не е фенси автомобил, тоа е како скејтборд и скутер хибрид кој може да даде радост на секој кој ќе го вози. По читањето на нашите  Авто балансот Скутер  2 тркала hoverboard лесно носење 6,5 инчен гумени гуми LED светла K8, сте добиле можност да се направи избор. Се надеваме дека нашите проценки се корисни за вас со цел да направат информиран купување.

Авто балансот Скутер 2 тркала hoverboard лесно носење 6,5 инчен гумени гуми LED светла K8

Со моќта лесно да се транзиција од внатре кон надвор и обратно, тие се совршени да се користи на факултет кампуси, на музички фестивали, и многу повеќе. За среќа, повеќето, ако не сите, само-балансирање скутер трговци на пазарот има во секоја прилика се обезбеди дека нивните објекти нема да биде проблематично за луѓето да се направи употреба на. По судејќи позиција држење на телото со вграден во прецизноста стабилна жироскоп, автомобилите дигитален мозокот работи надвор точни насоки преку комплицирана и прекумерна темпо централниот микропроцесор, батерија вози на мотор за одржливост на автомобилот. Покрај тоа, колено бар поместена е дизајниран за да се оптимизира начинот на кој ќе управување со начинот на кој што уредот може да се ракуваат, на тој начин што го прави полесно за вас, благодарение на прецизноста на управувачот. Таа, исто така се одликува со висок квалитет на алуминиум центар тркала и гуми за лесно вози.


Време на мислењето: Март-21-2018