РК автомобили за деца KOOWHEEL далечински управувач автомобили 360 Ротирачки 4WD Off Road двострана Ротирачки тркалаат - 2.4Ghz Висока брзина Рок Роботот Камион со фарови Деца Роденден Подароци РК автомобили за деца

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

1. Висока брзина и надвор од патот: Автомобилот има две моќни мотори со 4WD, да се обезбеди неговата висока брзина. Многу флексибилни тркала, тоа е лесно да се донесат брзи свиоци.
2.Best подарок за деца: со 2.4GHz ситемот на далечинскиот управувач, РК автомобил е совршен роденден, Божиќ подароци за децата.
3.Сите видови на трикови: неверојатни 360 степени трик нервира дизајн, погоден за вашите деца или играчка автомобили љубовник. Двојно страни трчање, напред, назад, се сврти лево, завртете десно, 360 степен тркалаат нервира. РК автомобил само ќе продолжи со, без разлика што тоа хитови или како тоа земјиште, да ви даде различни кул искуство!
4. Висок квалитет на материјалот: висок квалитет на пластика, цврста и издржлива автомобил тело, повеќе здравина и отпорност на судир. Гумите се направени од гума, лесно да се надминат било отворено состојба.
5.Guarantee: автомобилот користи 3.7V 400mAh батерија на полнење (вклучени) со USB кабел (вклучен), 15 - 20 минути игра време, 2 часа Време на полнење. KOOWHEEL обезбеди целосна наплата или размена на нова за да во рок од 30 дена. Подгответе се да одговори во рок од 24 hours.So Додади во кошничка сега!

 

823496


 • Претходно:
 • Следно:

 • Проект на производот (УПЦ): 6958210300936

   

  2.4G ДАЛЕЧИНСКА КОНТРОЛА НА ВОЗИЛОТО
  2.4 GHz радио контрола: силна анти-мешање, што им овозможи на повеќе автомобили во дербито заедно во исто време и место. Ако добиете уште 2 KOOWHEEL РК камион, тоа е повеќе забавно да се работи многу автомобили рамо до рамо.
  Целосна контрола функција, напред / назад / лево / десно. Овој далечински управувач автомобили има високо стабилно управување и гас, ергономски далечинско може да се обезбеди супериорна контрола за почетник.

   

  Ве молиме запомнете:
  3 причини подолу за краток возење време на батеријата: Времето на полнење е премногу краток за поддршка на еден натпревар.
  Што не се работи надвор од батеријата пред полнењето.
  На траење на батеријата ќе се скрати ако не сте батеријата отстранети од автомобилот по употребата.

   

  Пакет Содржина:
  РК автомобил X1
  Далечински управувач X1
  Батерија 6.4V / 700mAh батерија за автомобил x2
  USB полнач x1
  LockCatch x4
  HD 720P FPV камера
  шрафцигер x1

   

  Опис на производот:
  Размер: 1:16
  Радио Ленти: 2.4GHz
  Време на полнење: 180mins
  Траење на батеријата: околу 15mins
  контрола Растојание: 100 стапки
  Брзина: 15 километри / H
  автомобил батерија: 3.6V 600mA батерија
  Батерија Далечински управувач: 2 * AA 1.5V батерии ( не се вклучени)
  Функции: Свртете лево, завртете десно, напред, назад
  пакет Димензии: 16,1 x 11 x 3,9 инчи
  тежина на апаратот: 1,1 фунти

   

  Сервис и Гаранција:
  12 месеци замена гаранција, живот за поправка.

   

  59

 • Поврзани производи