Најдобар начин мини моќ помогне деца електричен скутер Е4

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

10 11 1 3 6


 • Претходно:
 • Следно:

 • модел Е4
  Носива 50kg
  боја Розова, црна, сина
  мотор 24V 5inch (задното тркало е мотор)
  предните тркала 145mm PU тркало
  сопирачките стил ножната сопирачка
  Време на полнење 2.5H
  номинален број на вртежи 10км / h
  Опсег (км) 6км
  капацитет на батериите 22.2V 2.0A
  Бренд батеријата Кина бренд (4бр Кина батерија)
  агол качување  5 °
  Бруто тежина 5.1kg
  Нето маса 4.7kg
  пакет Големина 67,5 * 13,8 * 20см
  Не Далечински прекинувач, без Out-школка боја Кога светло, нема Bluetooth, не мала моќност Наведете.
 • Поврзани производи