Koowheel patentë bilanci i zgjuar wheel 8.5inch rrota të mëdha K7 jashtë rrugës

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

Zgjuar Bilanci Scooter Bluetooth K7 Gomat 8.5inch Solid Hummer

Exclusive Bluetooth patentë bilanci i zgjuar wheel Hoverboard 8.5inch

 

Features:

1. 8.5inch rrota të mëdha, jashtë rrugës, të përshtatshme për të hipur plazh, përvojë të mirë hipur
2. 500W motore, pushtet të fortë
3. Sistemi motherboard dyfishtë, për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit dhe pas-shitjes
4. patentë Exclusive Dukje
5. Mund të shtoni Bluetooth
Exclusive patentë pamjen bilanci i zgjuar wheel Hoverboard 8.5inch Koowheel patentë ekskluzive bilanci i zgjuar Hoverboard off 8.5inch rrugë 33 44 55 66

 • Previous:
 • Tjetër:

 • NO Pro.Name Numri i modelit. spekulim peshë
  1 Hoverboard K7 8.5inch 16kg
  Colors Ngjyrat e shell: Red , Blue , Black , e bardhë , jeshile , rozë , ari ( customizable )                                              i mbuluar me brymë shell : e kuqe, blu, e zezë, e bardhë ( customizable )                                                                                      transferimin shtypjen e ujit : flaka , hip hop , josh ( customizable )
  funksioni kryesor 8.5 inç me Bluetooth
  NO spekulim NO spekulim
  1 Max Loading 120 kg 12 tipi Motor Copper motor350W
  2 Patent i projektimit pamjen Jomo / koowheel 13 udhëzim të energjisë tregues LED
  3 Volt Punës 33V-42V 14 madhësi
  4 tarifimit Volt 42v 15 Sistemi I kontrollit Taotao "Sistemi Dual -board
  5 akuzuar aktuale 2000mah 16 Resitant të ujit IP54
  6 koha tarifimit 2.5h 17 Vlerësimi zjarri i predhave V0
  7 Speed 12km / H 18 i largët Asnje
  8 Max Ngjitje 25 Diplomë 19 Colors Red, Blue, Black, White
  9 Varg (km) 15-20km 20 folës Bluetooth po
  10 kapaciteti i baterisë 4.3a 21 Battery paralajmërim të ulët nen 15%
  11 qelizë bateri LG 22 madhësia Paketimi madhësi: 770*30 * 315mm NW: 14kg GW : 16kg 
 • Related Products