Lajme

 • Ora Post: Mar-14-2019

  koowheel, një ofrues kryesor i zgjidhjeve globale të udhëtimit të shkurtër në distancë, do të paraqesë në Burimet Hong Kong Global Consumer Electronics Show, një nga shfaqjet më të mëdha në botë të tregtisë elektronike të mbajtur në Hong Kong nga prilli 11- 14, kabinë 2019. koowheel: 2F36 Lexo më shumë »

 • E "gjysmë të rrugës", - A Self-Balancing Scooter të ju merr në atë
  Ora Post: Apr-20-2018

  Kjo vetë balancimin scooter e1 Koowheel Electric është dritë, por energjik, patentë inovative të projektimit në modë ftohtë, ekran LED në tërësi tregojnë baterinë dhe shpejtësinë, thithjen super shok me gome 8inch gomave pneumatike. Përveç kësaj, palosur dhe të kryejë lehtë. Megjithatë, ajo mund të sigurojë identi ...Lexo më shumë »

 • Pse keni nevojë për një Two Wheel Vetë Balancing Electric Scooter
  Ora Post: Mar-21-2018

  Ka pasur disa modelet që ka pasur probleme me sistemin e baterisë dhe të bordit të brendshme duke u larguar. Bordi është përshtatur edhe me sensorë të përgjegjshme tendosje të të ndjek kudo që të zhvendoset peshën tuaj për të. Kur konvikt një Swagtron, këmbë 1st hap në një kohë nga prapa. Nëse ju ndodh që të ligët ba ...Lexo më shumë »

 • Skateboards elektrike mund të bëjë Riders Flying
  Ora Post: Mar-15-2018

  Kur modele kryesore u shfaq në dispozicion në treg, ata ishin menduar vetëm që do të përdoret si transport amtare, duke qenë e madhe për të, kur ju të kërkuar për të shkuar në shtëpinë e një shoku, në shkollë të mesme, apo ndonjë tjetër Commuting. Ky skateboard shpejtë elektrik vjen me një frenave pasme disk, pneumati masiv ...Lexo më shumë »

 • Ju duhet të dini këto gjëra para blerjes E-skateboards
  Ora Post: Mar-09-2018

  Çfarë pyetje duhet të konsiderohet? Sigurisht sigurinë e saj. Kështu, ne Koowheel skateboards elektrike furnizuesit kanë marrë CE, RoHS, certifikatat FCC UN38.3. Ashtu si një makinë apo biçikletë, këto skateboards elektrike gjithashtu duhet të jenë të mirë-ruajtur me qëllim për të drejtuar smoother. Në qoftë se ajo ndoshta ...Lexo më shumë »

 • Siguria janë firma elektrike skateboard bërë pyetjet më të mira?
  Ora Post: Mar-07-2018

  Në lidhje me konstruktin e skateboard, ju mund të duhet të mendojë disa aspektet e zhvillimit të saj. Nëse ju pëlqen ideja e një skateboard elektrike, por që e doni të setup tuaj të tanishme, ju duhet të marrë një sy në përjetësi: powertrain primar modulare elektrike. Në një botë të shpejtë paced si e jona, ...Lexo më shumë »

 • Blerja cilësi të mirë dhe të ftohtë Electric Skateboard
  Ora Post: Mar-02-2018

  Bateria akuzat plotësisht në rreth 2-3 orë, duke u mbështetur në sa është e drenazhuar. Ju mund të mbyllur ose të hapur dorën tuaj sa më shumë që ju dëshironi, pa merak e të bien, ose fluturon larg. Në vend të kësaj, nuk është një e vetme e qelizave të shumta "të cilësisë së lartë" kishte një kapacitet që ishte në afërsi të capacit vlerësuarat ...Lexo më shumë »

 • Ku doni të shkoni udhëtimit në këtë pranverë?
  Ora Post: shkurt-28-2018

  Pranvera po vjen së shpejti, do të ju pëlqen për të shkuar në një udhëtim në çdo kohë? Ose duan të shkojnë jashtë dhe të eksplorojnë botëve të ndryshme? A doni të jepni vetes ose familjes një pushim mbresëlënëse dhe të përsosur? Nëse përgjigja është po, ju lutem zgjidhni një ditë me diell për të dalë, atëherë ju do të kapur pamje të papritur në fund ...Lexo më shumë »

 • Longest Journey By Electric Skateboard
  Ora Post: shkurt-23-2018

  Është marrë pjesë në pikën ku ajo merr disa risi serioze për të dalë jashtë brenda zonës elektrike skateboard; Opsionet si rigjeneruese e frenimit dhe në-timon motore. Kontrolli wireless largët mund të mendohet pak e dobët si ajo e bërë prej plastike hollë dhe ai ndjehet mjaft che ...Lexo më shumë »

 • Një periudhë të re Commuting-elektrike skateboards
  Ora Post: shkurt-06-2018

  Zakonisht, për shkak të madhësisë dhe peshës së skateboards mbante ato është një çështje. -Bazë Germany kryesisht Stafi ynë ka qenë prej kohësh kurioz për "elektro-lëvizshmërisë", e cila është një shqetësim i madh politik në Gjermani dhe me të vërtetë në të gjitha vendet në të gjithë nëpër Evropë. Ne ofrojmë kryeministër-notch blerës të ndihmuar një ...Lexo më shumë »

 • Cila ju preferoni, skuter elektrike ose skateboards
  Ora Post: shkurt-01-2018

   Shumë dyqane online kanë filluar ofrimin e Scooters balancimin vetë dhe hoverboards herë më shumë. Scooter Silent sjell çmime të arsyeshme, cilësia e kryeministrit avenue-ligjore, e Scooters Koowheel gjelbër elektrike eksport në Europë. Frenave të dorës ose këmbët-operuar ju lejon për të ndaluar skuter në çast pa ...Lexo më shumë »

 • Electric Skateboard lightest Mbi tokë
  Ora Post: Jan-25-2018

  Ne gjithashtu menduar për një nga mënyrat më të mira për të mbajtur tensionin e aplikueshme në makinë zinxhir. Jo të gjithë Hoverboard por vetëm këto hoverboards elektrike të cilat kanë çertifikatat e duhura janë të sigurta për të përdorur - kjo përfshin të gjitha të larta 10 hoverboards të mira të shënuara më poshtë. Ata janë ende duke u de ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jan-19-2018

  Me të teknologjisë së lartë teknikë balancues vetë, vendosmëri të dyfishtë me të ndërtuar në xhiroskop dhe sensor gravitetit, shumë e lehtë për të rregulluar, vetëm të ndryshojë peshën tuaj physique zemrën, skuter tuaj fleksibile do të transferojë përpara, prapa, majtas, djathtas, dhe të kthehet edhe 360 ​​diploma në një vend. Një e mirë Fe ...Lexo më shumë »

 • Unique ndryshme Vetë balancimit Scooters
  Ora Post: Jan-12-2018

  Manekin duhet të përcaktohet si për cilësinë e motorit. Po, ajo do të ju kushtojë një shumë të holla, por duke marrë një vështrim në ndërtimin, dhe cilësia absolut i ndërtimit të këtij djali të rrezikshme, ju jeni mbetur pyesin nëse është apo nuk është një transformator i fshehur. Thjesht Rech ...Lexo më shumë »

 • Paralajmërim për përdorim elektrike skateboard dhe të sigurisë
  Ora Post: Jan-10-2018

  In order to reduce any type of risk, we recommend you carefully heed the following warnings. Use KOOWHEEL Electric Longboard sensibly and responsibly. KOOWHEEL Electric Skateboard is a hi-ech transport vehicle, but its incorrect and inappropriate use can cause injuries. Always wear shoes, a hel...Lexo më shumë »

 • Më e këndshme Hoverboard balancimit Scooters 2018
  Ora Post: Jan-04-2018

  Si dhe, skuter elektrike vjen në ngjyra të ndryshme dhe kjo është gjithashtu e mundur për të dekoroj me afishe e cila është e dobishme për të kapak gërvishtjet që pops up çdo aq shpesh. Sigurisht, kjo është një lloj që mund të përshpejtojë ju në një destinacion kurdoherë që ju jeni duke synuar në asnjë ...Lexo më shumë »

 • KOOWHEEL Electric Longboard Mirëmbajtja dhe Menaxhim
  Ora Post: Dec-27-2017

  CLEANING Always close the power port before cleaning. Always disconnect KOOWHEEL Electric Longboard from the charger before cleaning it. Do not use thinners or other solvents to clean since they could damage surfaces. Use a damp cloth to clean plastic parts. Do not wash KOOWHEEL LONGBOARD with ...Lexo më shumë »

 • Skateboard Electric do të jetë ftohtë Krishtlindjeve dhuratë në vitin 2018?
  Ora Post: Dec-22-2017

  Krishtlindjet po vjen së shpejti. Çfarë është dëshira juaj në vitin e ri? A jeni duke kërkuar për një dhuratë të ftohtë dhe në modë për miqtë tuaj ose familjet? Ndoshta ju keni mbushën disa nga top lodër dëshirash listat dhe të gjithë-gjithë ide dhuratë e madhe, atëherë ende nuk mund të gjeni një dhuratë ideale? Nëse jeni duke kërkuar për som ...Lexo më shumë »

 • Llojet e frenimit në skateboards elektrike
  Ora Post: Dec-14-2017

  Në çdo automjet elektrike, ka disa lloje kryesore të braking- dinamike, fërkime, dhe rigjeneruese frenim. Ata të gjithë përdorin metoda të ndryshme të ngadalësuar automjetin poshtë. Fërkimi frenimit frenat fërkime janë të njejta frenat që janë përdorur në makina konvencionale. Në thelb, fërkime agai ...Lexo më shumë »

 • Çfarë është dallimi në mes një përkrenare biçikletë dhe rrota përkrenare?
  Ora Post: Dec-11-2017

  Një pyetje e zakonshme që njerëzit pyesin është, "Çfarë është dallimi në mes një përkrenare biçikletë dhe rrota përkrenare?" Përveç diferenca të dukshme në duket, biçikletë dhe rrota helmeta të vërtetë janë funksionalisht të ndryshme në disa mënyra, dhe ju do të donte për të bërë të sigurt nëse blejnë llojin e drejtë e përkrenare për të ri ...Lexo më shumë »

 • Më të mirë elektrike Skateboard Backpacks Për bordit tuaj
  Ora Post: Dec-06-2017

  Zakonisht ju nuk duan të mbajnë elektrike distanca tuaj skateboard gjata me dorë, dhe një shpinës bord mund të bëjë më të lehtë për ta bërë këtë. Me një shpinës bordit, ju gjithashtu mund të ndjehen të lirë për të kryer bordit tuaj për të punuar gjatë një mëngjes me shi dhe ende ngasin atë përsëri në shtëpi kur është sunnier në mbrëmje. Th ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: nëntor-30-2017

  Ka shumë hoverboards palicencuar atje në dispozicion në treg, dhe ju preferoni për të bëni të sigurtë që ju do të keni një të tillë që është e sigurtë për të hipur për ju apo fëmijët tuaj. Këto hoverboards janë në dispozicion nga firma krejtësisht të ndryshme në madhësi të ndryshme dhe formë në mënyrë që të plotësojnë kërkesat personi. The ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: nëntor-29-2017

  Lexo më shumë »

 • skateboards elektrike mund të ndryshojë gjatë lëvizjes tuaj
  Ora Post: nëntor-03-2017

  Si standarde të jetesës i njerëzve vazhdon të rritet, gjithnjë e më shumë preferojnë të ndjekje jetë më në modë dhe të përshtatshëm. Sidomos youngers, ata dëshirojnë për të eksploruar më shumë gjëra të reja dhe emocionuese. Pra, ata kanë një kërkesë më të lartë për mjetet e udhëtimit të shkurtër në distancë. Nga njëra anë, ata mund të gëzojnë conv ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Oct-27-2017

  Kjo është për shkak se këto Gadgets lëvizshmërisë personale nuk janë të destinuara për të udhëtuar në distancë të gjatë, megjithatë janë të dizajnuara në mënyrë të drejtë për të bërë Udhëtime të shkurtër të thjeshtë dhe shtesë efikase. Ndihmon për Bluetooth shijuar funksionin e telefonave të mira dhe të njësive të ndryshme të luajë stereo. Së bashku me këto karakteristika, kjo rri pezull ...Lexo më shumë »

 • Pse E-skateboard Pra Sizzling dhe mirëpritur nga Ju.
  Ora Post: Oct-19-2017

  Kjo është plotësisht e vërtetë, kur ata duke thënë se ata janë të veçantë, ka të njëjtin lloj të njohur aq sa IOS në treg tashmë. Këto Scooters elektrike dorë të lirë ose skateboard elektrike mund të merren për një milion vende, kjo nuk ka rëndësi se çfarë ju thirri ata. Koowheel version i ri Electric ...Lexo më shumë »

 • Foldable Producer Electric Scooter Balancing Nga Koowheel
  Ora Post: Oct-12-2017

  Koowheel E1, një 2 rrota Standup skuter Foldable Self Balancing elektrike është e mundshme një nga pesha më të vogël dhe të butë të drejtë autos transportuesit personale në planet. Është Koowheel Patent Innovative design modë ftohtë, llojet e ndryshme të headlamps dhe llambë të veçantë bisht; Nuk është një LED d ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Oct-05-2017

  Gama është një nga konsideratë thelbësore ndërsa zgjedhjen e një automjet powered elektrike. Vetë balancimin skuter për automjetet me shpejtësi të ulët, me gjithë mallin krahasueshme identike. Zhvilluar nga Koowheel, i Hoverboard K7 është patentuar si një "dy-rrota, vetë-balancimin car.R private ...Lexo më shumë »

 • Koowheel 2 brez e-skateboard hipur parë
  Ora Post: Sep-29-2017

  Hi ~ Për shkak të Koowheel 2 brez elektrike skateboard Kooboard është skateboard parë elektrike në jetën time, dhe unë rrallë të shpenzojnë para për të blerë një lodër të tillë të shtrenjtë (Përveç, bleu Bike Trail me "arsye të mirë" ...) kështu që unë kam qenë i etur për të shkuar në park. Dhe unë kam qenë shumë i painf ...Lexo më shumë »

 • Rreth DIY Electric Skateboard
  Ora Post: Sep-22-2017

   Së bashku me skateboard elektrike janë të nxehtë dhe të mirëpritur nga njerëzit modern të rinj, për aq kohë sa vetë një bord të shkëlqyer bilancin elektrike, ata kanë më shumë gjasa për të bërë disa DIY sipas preferencave të tyre. Kohët e fundit kam gjetur se disa skateboard ftohtë DIY në Instagram. Pace: A shpejtë E-Longboard do të ndihmojë ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Sep-19-2017

  Arsyeja për thirrjen e një balancues vetë skuter si "Hoverboard" është se, ndërsa hipur, duket sikur ju po fluturonte një numër inç mbi pjesën e poshtme. Mos harroni për të mbajtur kontakt me terren. Kjo është një shkëlqyer vetë dy-wheel balancimin skuter elektrike që është i gatshëm për të dhënë një mënyrë shumë ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Sep-12-2017

  Të gjitha çështjet konsiderohen, unë mund të mbështetur këtë pohim me markë Koowheel ri K7 Self Balancing Scooter. Rrotat KOOWHEEL K7 Hoverboard 8.5inch Hoverboard mëdha jashtë rrugës Vetë Balancues Scooter sigurisht që është konsideruar në mesin e në një në çdo prej vetëm një pjesë të vogël disa modelet që vjen UL cer ...Lexo më shumë »

 • Greatest Trip Holiday Tool-Kooboard jetës ftohtë
  Ora Post: Sep-05-2017

  E "E-bord" në këtë moment në dispozicion në treg vetëm imitojnë lëvizjet e njohura, bordet imagjinar. Tani ne mund të shohim se më shumë e më shumë njerëz janë të bien në dashuri këtë mjet udhëtimi. Kohët e fundit, një prej top pesë kompani Kinë markë Hoverboard janë zhvilluar 2 brez Longboard elektrike ...Lexo më shumë »

 • Bluetooth lavdishme Vetë balancimit Scooters
  Ora Post: Aug-29-2017

  Edhe pse, një nga mënyrat shkëlqyer është për të blerë nga një shitës të vërtetë dhe si duhet-reputacion të anulojë perspektivën ndonjë incidencë të tillë. Në këtë mënyrë ju nuk do të humbni qasjen tuaj dhe nuk kanë për t'u shqetësuar shumë në lidhje me trafikun që vjen përballë. Prej 2 Wheel Balancing Scooter nga bateri Powerboard`s ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Aug-23-2017

  Hoverboard janë të mirëpritur nga njerëzit më të rinj, për shkak se ata mund të fitohet pakufizuar të lumtur dhe të gëzuar në hipur hoverboard, por si për të zgjedhur një vend të sigurtë skuter vetë balancimin? Tani më lejoni të rekomandoj tre sigurt dhe më të mirë skuter balancues vetë për ju. I pari është krejt KOOWHEEL Self Balanc ...Lexo më shumë »

 • Avantazhet e tregut dhe perspektivat e KOOWHEEL Hoverboard K8
  Ora Post: Aug-15-2017

  1. Statusi zhvillimi i vetë balancues skuter 2. Ruajtja në tregun e makinave të gjendjes. 3. avantazhet e tregut të K8 dhe Perspektivat Në vitet e fundit, me rritjen e nivelit të konsumit, automjetet e reja të energjisë - makinat bilancit janë të dashur nga ana e konsumatorëve vendas dhe të huaj për të mjedisit të saj ...Lexo më shumë »