Skateboards elektrike mund të bëjë Riders Flying

Kur modele kryesore u shfaq në dispozicion në treg, ata ishin menduar vetëm që do të përdoret si transport amtare, duke qenë e madhe për të, kur ju të kërkuar për të shkuar në shtëpinë e një shoku, në shkollë të mesme, apo ndonjë tjetër Commuting. Ky skateboard shpejtë elektrikvjen me një frenave pasme disk, goma masive rrugore pneumatike dhe është mundësuar nga një Brushless Qendër Motor 350W * 2 dhe 20pcs18650 qelizat litium shkalla e lartë Surf qytetin tuaj me këtë mes të ulët të dizajnit gravitetit! Ndërsa ju teknikisht do të jetë në gjendje të baterive shkëmbim, kjo nuk është një organizim i nxehtë swappable, kështu që ju do të vërtetë të unscrewing paketë për të vënë në një markë të re. Në kushtet e pushtetit, kjo duket si ajo mund të paketë mjaft një grusht si ajo është në gjendje për të arritur shpejtësi të lartë të 26mph. Kjo e bën përdorimin e Manta Drive know-how të cilat nuk përdorin grup ingranazhesh ose rripa. Është projektuar për përdorim në të gjitha format e terrenet, duke suprem për kërkuesit emocion që kanë nevojë për të arritur shpejtësi të tepërta në terrene dukur.

eksploroje jeten me longboard elektrike

Me anë të shkuar të shpejtë dhe fluturon deri në kodrat, duke pasur një sasi të lartë të çmendur e tensionit në një motor të madh do të gjithë kohës Win, megjithatë ju doni skateboard tuaj për të parë dhe përvojën si një si në mënyrë efektive. Megjithatë në qoftë se ju do të donte një skateboard elektrike që është e vogël, të butë, dhe me kosto relativisht të ulët, Roto-band (markë KOOWHEEL) skateboard elektrike  është zgjedhja juaj e mirë tani për tani. Roto-band skateboard shop në internet ju ofrojmë një seri të hoverboard elektrike , duke përfshirë edhe dy vetë rrota balancimin skuter , palosshme skuter elektrike dhe nxehta katër rrota Longboard elektrike . Tani që ne kemi marrë çdo Pjesa hyrëse nga rruga, ne do të shikoni cilësi të lartë dhe performanca e shkëlqyer skateboards elektrike arritshëm atje, dhe të shohim çmimin ata pakicë në Roto-band qendër tregtare.

Modë elektrike foldable skuter e1

Shumë nga këto të reja hoverboard elektrike janë të kontrolluara nga një distancë, Bluetooth largët, e cila ju ndihmon të përshpejtojë ose frenave me një Thumbwheel intuitive, dhe ajo gjithashtu ka tregues LED tregon se si një lëng shumë ju mund të ketë lënë në skateboard tuaj elektrike. Një nga shumë karakteristika coolest të Roto-band ( Koowheel ) është se app saj lejon riders për të zëvendësuar firmware e bordit me valë me anë të Bluetooth. Sigurisht, kjo ishte një mundësi shumë e papërpunuar për të matur performancën e nuk do të thotë standardi i bordit dhe mundësitë e bordeve nuk janë konsideruar.


Ora Post: Mar-15-2018