Cila ju preferoni, skuter elektrike ose skateboards

 Shumë dyqane online kanë filluar ofrimin e  scooters balancimit vetë dhe hoverboards herë më shumë. Scooter Silent sjell çmime të arsyeshme, me cilësi të kryeministrit avenue-ligjor,  Koowheel  green electric scooters eksport në Europë. Frenave të dorës ose këmbët-operuar ju lejon për të ndaluar skuter në çast pa derdhur ekuilibrin. Me këtë funksionalitet ju do të jetë në gjendje për të lënë skuter tuaj stabilitetit nga sytë dhe nuk kanë frikë se dikush do të ngasin atë larg si ajo nuk do të funksionojë deri sa të shtypni butonin një herë më shumë. Këto janë ndërtuar me standardet shumë të lartë këto transportuesit privatë do të ndërtohet për të, dhe ai nuk ka asnjë prej shqetësimeve të sigurisë se një numër prej markave më të vogël kanë. Të Scooters janë bërë edhe në parimin e njëjtë kur mikroprocesorët si një zëvendësim të mendjes anije shenjë në motor.

Më në modë E1 elektrike skuter është shumë e respektuar nga shumica e të rinjve

Scooters elektrike foldable  mund edhe të jetë e sigurt se bikes pasi që ata janë bërë zakonisht prej materialeve të vështira plastike dhe ne nuk do të duhet të bëjë shumë lëvizje fizike që mund të shkaktojë lëndim të mundshëm. Pasi ju mund të përfundojë me kalorës tutorial atëherë ju mund të marrë kënaqësi në të gjitha tiparet e app. Cilat janë mundësitë e mirë tre skuter për të rinjtë? Sepse duke krijuar joints janë më përgjegjës për compression lëndime që mund të rezultojë në lëndime kërc dhe afatgjata çështje, pediatër sugjerojnë stërvitje të ulët ndikim, veçanërisht për të rinjtë mbipeshë nyjet e të cilëve janë tashmë në rrezik. Kush dëshiron të ecin, kur ju do të jetë në gjendje të kaloj, e duhur? Hoverboards mund të ndryshojnë brenda shumëllojshmëri të rrotave. Shumë prej tyre janë dërguar direkt nga Kina kështu do të marrë 7-12 ditë për të arritur në SHBA. Nëse ju doni të më të shpejtë, ju mund të vini deri Hoverboard në magazinë tonë jashtë shtetit. Ndërsa shumë të rinj dhe të rriturit janë përdorur për të hipur biçikleta që kanë frenat para gomave, frenim rear-gomave është edhe më e sigurt dhe zvogëlon rrezikun e një të vogël duke u hedhur përpara ndërsa ndalur menjëherë. Projektuar e saj me goma masive ndërprerë për një menaxhimin më të mirë dhe rrokje në gati çdo sipërfaqe, edhe bregdet! Ka gjithashtu një menaxhim të vogël të largët që ju mundëson për të kontrolluar  skateboard elektrike.

Ne kemi në thelb më profesional dhe me përvojë të stafit të projektimit në sektorin, dhe ne kemi edhe kritik ekspertizë të paanshme patentë, pajisje të përparuara të kontrolluar dhe bazë prodhuese e cila siguron produkte të drejtë. Ka shumë të famshëm të përdorur këtë mjetet e vetë-balancimin dhe kjo pajisje u rrit për t'u bërë më të kërkuara dhe më të mirë promovojnë pushime çështje të blerë këtë vit (2018). Më i E1  është shumë e respektuar nga shumica e të rinjve. Vetëm hap në, ju do të keni aftësinë për udhëtim atë në minuta, çdo ditë duke studiuar hipur është vetëm 3-5 minuta. Nëse hipur lodhur, ajo mund të përfshihej. Pra, ajo është shumë i përshtatshëm.

20171201145132

Një tjetër është  skateboard pa tel largët elektrike  me rrota zë vendin UP dizajn unik do të ndihmojë në motorët e ftohjes maximumly Max Speed 42km / h, me të gjithë botën kryesore, greva dhe punon në përputhje me të konsideruar të njerëzve. Stafi prapa këtij skateboard e quan atë "  skateboard përfundimtar elektrike ," dhe ne jemi gati për të parë pse. KOOWHEL Electric Skateboard  tani vjen me motore të dyfishtë! Skateboard elektrike është më mjedis miqësor, ekstra e dukshme gjatë orëve të pikut. Ju mund të blini një bateri rezervë. në qoftë se, ju nuk shqetësohen për drejtimin nga e baterisë pas duke e përdorur atë.


Ora Post: shkurt-01-2018