Pse keni nevojë për një Two Wheel Vetë Balancing Electric Scooter

Ka pasur disa modelet që ka pasur probleme me sistemin e baterisë dhe të bordit të brendshme duke u larguar. Bordi është përshtatur edhe me sensorë të përgjegjshme tendosje të të ndjek kudo që të zhvendoset peshën tuaj për të. Kur konvikt një Swagtron, këmbë 1st hap në një kohë nga prapa. Nëse ju ndodh që të ligët mbrapa, ju hap prapa. Ndërsa shumica e  scooters balancimit vetë  do të përballojë shpejtësi të tepruar, ndalesa e papritur dhe ngarkimi i tepërt, ata kanë një prirje për të mos duruar pesha të rënda për zgjatje të gjata kohore. Ajo mund të bëjë shumë tuaj turne më të lehtë. Roto-band  (ose  markë Koowheel  ) bordi mund të jetë shumë e lehtë për të udhëtimit dhe ndihet aq shumë më të sigurt në krahasim me të tjerët, kryesisht për shkak se nxitimi është aq e lehtë, kështu që ajo nuk ka të vërtetë të ndjehen si ajo ka nevojë për të hedhur ju off. Dizajni i ri i bordit Koowheel nevojë të kalojnë nëpër një shumëllojshmëri të kontrolleve për të marrë certifikatën UL 2272.

K7-1

Kur vjen koha në mënyrë që ju mund të merrni jashtë dhe të marrin gjërat e kryera, dhe ju duhet të tregoni kokat ndërsa ju bëni atë, Koowheel  Një patentë off rrugë 8.5inch rrota të mëdha  me dy rrota Hoverboard  K7  do të bëjë punën për ju. Swagway është i riu artë e tregtisë hoverboard në rastin e medias. Bota ka vendosur masë të madhe për të përmendur atë një Hoverboard. E di në lidhje me karakteristika të, vendimet e projektimit, syze, mundësitë shtesë të gjithë folën për hoverboards një nga një dhe të ketë një koncept të asaj që Hoverboard është ideal sipas nevojave tuaja dhe xhepi. Për të gjitha-terrenit udhëtim, ju do të dëshirojnë një Hoverboard me rrota të mëdha. Brenda disa minutave të vëzhguar, ju do të ndiheni si një pro që i është Scootin 'për vite me rradhë. Koowheel Board touts veten si një hoverboard, por ajo me siguri duket të jetë si më shumë si një skateboard. Kjo nuk është një automobil dashuroj, është si një skateboard dhe skuter hibrid që mund të të japë gëzim për të gjithë që shkon me kalë atë. Pas leximit ynë  Self Balancimi Scooter  2 rrota Hoverboard Easy Kryerja 6.5 inç gome gomave të forta LED Lights K8, ju keni marrë mundësi për të bërë një përzgjedhje. Ne shpresojmë se vlerësimet tona janë të dobishme për ju në mënyrë që të bëjë një blerje të informuar.

Vetë Balancing Scooter 2 rrota Hoverboard Easy Kryerja 6.5 inç gome gomave të forta LED dritat K8

Me fuqinë të lehtë kalimin nga brenda në jashtë dhe anasjelltas, ata janë të përsosur për t'u përdorur në kampuset fakultetit, në festivalet muzikore, dhe shumë më tepër. Fatmirësisht, shumica, nëse jo të gjitha, vetë-balancimin tregtarët skuter në treg të ketë në çdo rast sigurohet që objektet e tyre nuk do të jetë i lodhshëm për njerëzit që të bëjnë përdorimin e. Pas gjykuar trupit pozicion sjellje me një ndërtuar në saktësi xhiroskop qëndrueshme, automobila truri digital punon jashtë drejtimet e duhura nëpërmjet një mikroprocesor qendrore të komplikuara dhe të tepruar-ritëm, bateria drejton motor për vendosmëri makinën. Përveç kësaj, bar mbushur gju është projektuar për të optimizuar mënyrën në të cilën ju do të menaxhimit mënyra në të cilën se pajisja mund të lëvizjeve, duke e bërë të lehtë për ju në sajë të saktësisë së drejtimit. Ajo gjithashtu përmban cilësi të lartë rrota shpërndarës alumini dhe goma të gomës për rides të lehtë.


Ora Post: Mar-21-2018