RC Makina për Kids KOOWHEEL Remote Control Car 360 Rradhës 4WD Off Road njëanshme të dyfishtë rradhës akrobaci - 2.4 Ghz High Speed ​​Rock Crawler automjet me Headlights Fëmijët Birthday Gifts RC Car për Kids

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

Shpejtësia 1.High dhe jashtë rrugës: Makina ka dy motorë të fuqishëm me 4WD, të sigurojë shpejtësinë e saj të lartë. Rrota shumë fleksibël, ajo është e lehtë për të bërë të kthehet shpejtë.
Dhuratë 2.Best për fëmijët: me sistemin e kontrollit të largët radio 2.4GHz, makina RC është një ditëlindjen përsosur, dhurata e Krishtlindjeve për fëmijët.
3.Të gjitha llojet e mashtrimeve: mahnitshme 360 shkallë marifet flipping projektimit, të përshtatshme për fëmijët tuaj ose makina lodër Lover. Anët dyfishtë drejtimin, përpara, prapa, nga ana e majtë, nga ana e djathtë, 360 shkallë akrobaci Flipping. Rc makina vetëm e mban në vazhdim e sipër, pa marrë parasysh se çfarë godet apo se si tokat, të ju jap një përvojë të ndryshme të ftohtë!
Material 4.High cilësi: plastike me cilësi të lartë, të fortë dhe të qëndrueshme trupi makinë, më ruggedness dhe crashworthiness. Gomat janë bërë prej gome, të lehtë për të kapërcyer çdo kusht në natyrë.
5.Guarantee: makina përdor 3.7V 400mAh bateri rechargeable (përfshirë) me kabllo USB (përfshirë), 15 - 20 minuta duke luajtur kohë, 2 orë kohë tarifimit. KOOWHEEL të sigurojë kthim të plotë apo të shkëmbyer një të ri për qëllim brenda 30 ditëve. Gatshme për të përgjigjen në 24 hours.So të shtuar në qerre tani!

 

823496


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Produkti ID (upc) 6958210300936

   

  2.4G telekomandë CAR
  2.4 GHz radio kontrollit: të fortë anti-ndërhyrje, të cilat mundësojnë makina të shumta për gara së bashku në të njëjtën kohë dhe vend. Nëse ju merrni 2 më KOOWHEEL rc kamion, ajo është më shumë argëtim për të drejtuar makina shumë krah për krah.
  Kontroll i plotë funksion, përpara / prapa / majtas / djathtas. Kjo makinë telekomandë ka drejtues shumë të qëndrueshme dhe mbyt, të largët ergonomik mund të sigurojë kontrollin superiore për fillestar.

   

  Ju lutemi vini re:
  3 arsyet e mëposhtme për kohë të shkurtër-ngarje e baterisë: Koha e ngarkimit është shumë e shkurtër për të mbështetur një ndeshje.
  Ju nuk e drejtuar nga e baterisë para se të akuzuar.
  Jeta e baterisë do të shkurtojë në qoftë se ju nuk e keni hequr baterinë nga makina pas përdorimit.

   

  Përmbajtja Paketa:
  RC car x1
  Remote Control x1
  Rechargeable 6.4V / 700mAh bateri për x2 Car
  USB ngarkues x1
  LockCatch x4
  HD 720P FPV Camera
  kaçavidë x1

   

  Product Description:
  Scale: 1:16
  Radio Strips: 2.4GHz
  Koha tarifimit: 180mins
  Jetën e baterisë: rreth 15min
  Kontrollit Largësia: 100 këmbët
  Speed: 15 km / H
  Car bateri: 3.6V 600mA bateri
  Battery Telekomanda: 2 * bateri 1.5V AA ( përfshinte jo)
  Funksionet: Nga ana e majtë, nga ana e djathtë, para, mbrapa
  Paketa Përmasat: 16.1 x 11 x 3.9 inç
  pesha neto: 1.1 paund

   

  Të shërbimit dhe Garanci:
  12-muaj zëvendësim garanci, jetës për riparimin.

   

  59

 • Related Products