за нас

Џомо

KOOWHEEL Профил на компанијата

KOOWHEEL претставува највисок стандард на безбедност и најкул playability и преносливост во скутер само балансирање индустрија. Ние се фокусира на алатките на кратки растојанија за патување од почетокот на 2009 година спектар производи има електричен скутер ,2 тркала само балансирање скутер S & 4 тркала електричен скејтборд . Нашите производи се користат безбеден и еколошки снабдување со електрична енергија со што се намалува помала зависност од нафта. Во меѓувреме, тие не се само скутери но нашите големи играчки насекаде може да се види на патот, во парк, во супермаркет и на плажа носат погодност и радости за секого.

KOOWHEEL Сила Вовед

Компанијата се наоѓа во Шенжен Кина специјализирани во  електрични скутери опфаќа повеќе од 32000 ㎡. Заедно со повеќе од 32 инженери и повеќе од 600 работници, its'weekly капацитет за производство може да биде 20000 ~ 30000pcs.

 

Операција 截图 20161103210358

Операција 截图 20161103210241