Контактирајте не

slider3.jpg

КОНТАКТ ИНФО

Шенжен Џомо технологија копродукции, ООД

20141114151532_94774   Фабрика Додај на: Блок 1, бр.1 ChiTian Исток Road, BaiShigang Село, Changping Таун, Dongguan Сити 523.570, Кина (32000 ㎡)

20141114151540_25389    Е-пошта: demi@koowheel.com

                     service@koowheel.com (За услуги на клиентите / по-продажба на услуги само)

20141114151552_68236   Тел : +86 755-29378431  Мобилен : +86-150 1266 8196 Demi 

20141114151602_62806   SKYPE:sinrowsun20

20141114151609_26076   Веб-страница: www.koowheel.com

 

-------------------------------------------------- ------------

Странско сервисен центар:

1) нацијата: САД           

2) нацијата: Германија Град: Карлсруе D-76227