Koowheel Најдобра Моќ-помогне електричен скутер Е3 дете

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

Моќ помогне електричен скутер дете Е3

1 5 6 7 8


 • Претходно:
 • Следно:

 • модел Е3
  Носива 40kg
  патент практични и нов тип
  работен напон 16.8V
  полнење напон 16.8V
  Струја на полнење 1A
  Време на полнење 2.5H
  номинален број на вртежи 10км / h
  Опсег (км) 4.2KM
  капацитет на батериите 2000mAh
  Бренд батеријата Кина бренд (4бр Кина батерија)
  Модел на мотор Еден од 100W и brushless
  На почетокот Наведете Вози-на Наведете
  Целата Скутер Големина 63cm * 28cm * 75.5CM
  Контролен систем еден
  Водоотпорен, dustproof IP31
  пакет Големина 750 мм * 150mm * 325mm
  Не Далечински прекинувач, без Out-школка боја Кога светло, нема Bluetooth, не мала моќност Наведете.
 • Поврзани производи