Koowheel Кул Мини скејтборд моќ со помош на електрични скејтборд Q1 за деца

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

Кул Мини скејтборд моќ со помош на Q1

 

10 3 4 5 8 9


 • Претходно:
 • Следно:

 • Мод

  Q1

  име

  Мини скејтборд POWER помош

  Големина на одборот

  500 * 250 * 130mm

  опсег

  6-8KM

  Макс качување агли

  10 °

  Макс оптоварување

  40kg

  Одборот на материјалот

  ABS

  моќност на мотор

  100W, brushless тркала-центар

  MotorMax брзина

  10км / H

  Батерија

  2000mAh литиум-јонски

  тркало на материјалот

  СТП

  NW

  3.7KG

  Тип на батерија

  18650 литиум-јонска (4pcs)

 • Поврзани производи