Koowheel Ексклузивно патенти 8 инчен Електричен скутер L10 за тинејџер или возрасни

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

Koowheel Ексклузивно патенти 8 инчен Електричен скутер L10 за тинејџер 3 4


 • Претходно:
 • Следно:

 • Мод L10
  патент 8inch Ексклузивно за патенти
  мувла Приватни мувла со изглед патент
  Макс оптоварување 120 килограми
  Видови на гумите 8 "инчен
  време на полнење 3H
  максимална брзина 25 km / h
  Максимален агол качување 15 °
  опсег 8-12KM
  Батерија Квалификувани Кина батерија, 4 Ах (20pcs батерија)
  мотор 300W
  водоотпорен ниво IPX4
  големина на пакување 950 * 390 * 240mm
  Со App и шарени LED linghtings.
 • Поврзани производи