Koowheel К3 6.5 инчен Електрични hoverboard со Bluetooth Авто балансот скутери за возрасни Деца

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

Приватни мувла со изглед патент

Гума Големина: 6.5 инчен
батеријата: Кина батерија, 3AH, 29.4V
плоча: TAOTAO
на мотор: HangHong Brushless
полнач: UL60950 САД / ЕУ UL60335
сертификат: CE RoHS FCC

1
  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat!