Koowheel L10-X 2019 иновативни 8 инчен Лесни Преносни лесно виткање електричен скутер

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

 

Тагови производ

Мод L10-x
патент 8inch Ексклузивно за патенти
мувла Приватни мувла со изглед патент
Макс оптоварување 100 килограми
Видови на гумите 8 "инчен
време на полнење 2.5H
максимална брзина 25 km / h
Максимален агол качување 15 °
опсег 8-12KM
Батерија Квалификувани Кина батерија, 4 Ах (20pcs батерија)
мотор 300W
водоотпорен ниво IPX4
големина на пакување 950 * 390 * 240mm
Со App и шарени LED linghtings.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи