Koowheel Мини лесни евтини уште трајни Електричен скејтборд Kooboard FB1

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

Нова шанса The Next Бестселер

1. совршена алатка за кратко патување со висока playability.
2.Lightweight, компактен, пренослив, едноставна.
3.Cheap уште трајни.

1 2 3 4 5 6 7 8

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • 1 Макс оптоварување 50кг-100 кг 11 големина на одборот 678 x 223 x 116.5mm
  2 работен напон 22V-29.4V 12 степен на заштита IPX4
  3 полнење напон 29.4V 13 Огноотпорни одделение на материјал V0
  4 струја на полнење 1550mAh 14 боја на мотор Портокалова, бела, зелена
  5 време на полнење 1.5h 15 ротирачки брзина 1900rpm
  6 Брзина 25 km / h 16 Ниска моќност warnning < 15%
  7 Хил одделение 25 °
  8 опсег 10-15KM
  9 капацитет на батерија 2.2A
  10 Батерија бренд мобилен Samsung

  Поврзани производи