KOOWHEEL Нов дизајн Hovershoes паметни само балансирање на едно тркало електричен скутер

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

2018 Koowheel Ексклузивно Smart Hovershoes паметни само балансирање на едно тркало е-скутер

 

Ексклузивно паметни hovershoes само балансирање на едно тркало скутер presale

предности:

 

1. Играј како што ви се допаѓа да се направи.

          Ние тоа го нарекуваме Hovershoes, што во комбинација со предност на скејтборд,  паметен само балансирање скутери ролери,  повеќе трикови може да се игра. Значи може да се земе било каде оди насекаде.

2. Без далечинскиот управувач, игра со одржување рамнотежа и многу лесен за ракување.

  Можете дури и може да се вози слободно во 5 минути, без искуство предМожете да го направите на екстремни на интернет без ограничувања на одборот.

3.   Лесни и дозволена сметководствената со авион.

4.   You are looking for the trend, KOOWHEEL hovershoes are for you to creat the trend.10 11 12 13 1416 17 1815


 • Претходно:
 • Следно:

 • опсег 10 километри
  максимална брзина 12км / H
  Максимална тежина оптоварување 130KGS
  моторни Големина 90мм
  моќност на мотор 250W * 2
  Работа Темп. 0 ℃ -40 ℃
  Максимална Маратон агол 9 °
  Предни и задни Навалите Агол 80 °
  Лево и десно Навалите Агол 50 °
  капацитет на батериите 2Ah
  Време на полнење 2H
  Време на полнење 1500
  полнење влез AC100V-240V
  Полнење Темп. 0 ℃ -40 ℃
  полнење излез 29.4V / 1A
  NW 3.3kgs * 2
  димензија 227 * 155 * 113MM
 • Поврзани производи