Кина отворено Спортски Електрични Авто балансот скутери

виткање електричен скутер со најдобра цена

Тоа е затоа што овие лични gadgets мобилност не се наменети за долго патување далечина, но се прилично дизајнирани да се направи пократок оддалечени поедноставно и дополнителни ефикасни. Помош за Bluetooth уживање во функција на добра телефони и различни стерео игра единици. Заедно со овие карактеристики, овој hoverboard вклучува вграден во звучници, Bluetooth со know-how за играње на музика од вашиот телефон. Покрај тоа, нивниот ексклузивен Искуство-ПОМОШ технологија, исто така, им помага на возачите да учат и да престане да паѓа, која е Шлаг на торта. Сепак, пред да оди напред и да се добие една, постојат по сите работи кои треба да размислат за најдобар скутер критики само балансирање. Исто како и на Koowheel, што веројатно може да достигне брзина од 10 милји на час, но нејзиниот опсег е ограничена само на еден час на батеријата, па не се премногу се занесуваат. Постои индикаторот трепка, оценка на проблемот од страна на трепне пати. Koowheel hoverboard производителот или на услуги во Кина, нудејќи Надвор СпортскиЕлектрични Авто балансот скутери K8, приватни Trasporter 250W Моторни Лична транспортер Samsung батерија на преклопување Електричен скутер Е1 и така натаму.

Со можност за преклопување електричен скутер

Модел патент на електрични hoverboard 7inch тркала K5 со двојна Bluetooth и паметни предводена светла на скутер е, исто така, подеднакво од суштинско значење. Едноставно поврзете го уредот безжична Bluetooth и управување со вашиот скутер, без да се на него. На безжичната Bluetooth функција е убаво за слушање музика, како ви патување. Лесно да се & Патување ТОНИ Пријатни - Во помал од 5 минути можете да се нагоре и јава круг - Повеќето луѓе го господар во малку, како и 3-5 минути! Многумина се согласуваат дека овој авто-балансот hoverboard е забавно да се користи, а некои велат дека тоа е неверојатно забавно. Ова hoverboard има тежина ограничи од сто килограми. Тоа е тешко за потрошувачот да се измери најефикасен надвор од нив, како резултат на некои причини. Ова може да се направи наоѓање на најдобрите бренд и Манекен посилно, и малку преголема. Тоа нема да се надминуваат посветен методи звук со какви било средства, но количината и ефикасност е повеќе од преоден. Јасно е, вие не ќе имаат сомнежи било подолго.

К5

 


Време на мислењето: Oct-27-2017