Со можност за преклопување Електрични балансирање скутер продуцент од Koowheel

Модерен Е-скутер

На Koowheel Е1, на 2 тркала standup Преклопни Авто балансот електричен скутер е веројатно една од најмалите и лесна тежина исправена лични транспортерот автомобили на планетата. Тоа е Koowheel патенти Иновативни кул модерен дизајн, различни типови на светла и специјални фар; Постои LED дисплеј целосно која може да се покаже на батеријата и моменталната брзина; Вибрации енергија дизајн кој ги намалуваат вибрациите во голема мера.

Hoverboard Преклопни електричен скутер Е1

Тоа е електричен скутер за купување, ако сакате да се увери на добивање на производ со врвен квалитет. Е1 е револуционерен модел нов висок стил производ. Постојат многу опции на подолу:

Проширување матични, добро за двете деца и возрасни (црвена, зелена).

Црна Техника паметни почетна кога брзината притисни достигне 3 км / ч;

Супер апсорпција на удар со 8inch гумени пневматски гуми;

Преклопени и носат лесно;

Слободен App за снимање и споделување на вашите секоја посета, поставувања промени;

На производители hoverboard се најдобри да ги направат своите hoverboard повеќе стабилна. Значи, ова може да биде силен и издржлив електрични hoverboard за било која површина. На hoverboard го смени лицето на приватниот превоз; измислен од страна на американскиот бизнисмен Шејн Чен во 2013 година под неговата замисла "Inventist". Како што е споменато од страна на производителите тоа е од витално лесно да се учат powerboard, во просек е потребно за 5 минути за потрошувачот да се кандидира powerboard од hoverboard. Нема веќе непостоечката елементи се користат во историјата на изградбата на нашите refurbished производи и тие ќе се кандидира доста како нов. Пред да замине за одредени модата и брендови, тоа е потребно прво да се знае она што може да биде во потрага за. Убаво, првиот впечаток е последниот впечаток. Ефикасно, тоа веројатно не е било подобро отколку Хало Rover. Тоа е препорачливо да се провери заедно со вашите локални закони. Ако сакате да го извлече максимумот од вашиот нов handsfree Segway подобро да не одите на ниска цена. Постојат бројни имитатори и неисправни верзии на hoverboards таму. Со мало сомневање K7 на hoverboard е еден од виталните спектакуларен hoverbaords таму, и дефинитивно меѓу најдобрите hoverboards влез на ниво на пазарот.


Време на мислењето: Oct-12-2017