Возење Koowheel Електричен скејтборд да оди никаде

Во модерната брза на животот, за повеќето од белата јака, активности на отворено е добар задоволство на викенд. Еве доаѓа прашањето: како може да се дојде до договореното место? KOOWHEEL Електричен скејтборд  ќе биде одличен избор за оние модерни млади момчиња и девојки. Тоа е значи дека тие не треба да страдаат од сообраќајниот метеж со преземање на градски автобус, дури и далеку од преполната подземна железница. оние млади луѓе мразам тоа. Ако одберете скејтборд скутер, можете да уживате во прекрасно време на викендите и го направи она што го интересира. Како што се искачи, игра бадминтон дури и ги собереш јагоди. Не само што ужива среќен викенд, но подобрени односите со пријателите. Значи, возење Koowheel Електричен скејтборд  ќе биде идеален избор. Зошто да изберете Koowheel Е-скејтборд ?

Операција 图片 20161216150606

Прво, тоа е најмногу прифатлива електрични скејтборд  со лесно заменливи батерии. Тоа е дизајниран исклучиво со brushless, двојна тркала центар мотори,Bluetooth безжичен далечински управувач  и 7 слоеви на трајни канадски јавор за флексибилност. Неговата максимална брзина е 40 км / ч и уживајте во слободата да оди никаде во градот ке го одберете без трошат гас или потење од сите одење или возење велосипед. Можете дури и може да го стави во кеса и го носат насекаде, а камоли активности на отворено или куќа кафе.

Операција 图片 20161230180810

На Koowheel електрични скејтборд беше замислен со едноставно мислев дека секој треба да биде во можност да уживаат во удобноста дека технологијата создава. Ние не мислам дека електричниот скејтборд е само играчка за неколку видливо. Во иднина, тоа ќе биде сосема нова алтернативна форма на транспорт. Тоа е заштеда на енергија на возилото. Сигурно нов избор за краткорочни патување, ќе се класа, супермаркет и за добивање на околу и да оди во шопинг? Што може да биде поубаво од тоа да биде во можност да патуваат слободно низ градот? Тоа е полесно да се вози од редовните скејтборд. На далечинскиот управувач за сите што треба да направите е да застане на табла и уживајте во возењето.


Post time: Jan-04-2017