На "половина пат" - само-балансирање Скутер ве однесе до тоа

Ова Koowheel  Електричен скутер само балансирање  е1 е светлина, но енергичен, патент Иновативни модерен кул дизајн, LED екран целосно се покаже на батеријата и брзина, супер апсорпција на удар со 8inch гумени пневматски гуми. Покрај тоа, здипли и носат лесно. Сепак, тоа може да обезбеди идентични енергија и стабилност на располагање со високо-финиш модата. Проширување матични, добро за двете деца и возрасни.

Koowheel патенти иновативни модерен дизајн со можност за преклопување електричен скутер Е1

Покрај тоа, уште еден  најдобрите електрични скејтборд  е, всушност, поткрепен со потребните такси, па тоа би можело да се работи брзо ќебе повеќе разделби и мора да биде способен за возење на падините премногу. Брзината тие патуваат во варира, но тоа може да се стигне до макс брзина 42 километри на час.

Нов Koowheel електрични скејтборд Kooboard Reaplaceable тркала 42km / h

Ако треба да се купи  електричен скутер  за вашиот индивидуална потрошувачка, овој  Е1  може да биде навистина економичен и корисни искуство за вас и некој во вашите најблиски. Не е важно колку многу си плаќаат, тоа е речиси незамисливо да ги исполнуваат она што дебне вид на опасност од пожар (или не демнат) во било скутер. Затоа, под силен дожд, тоа е разумно само да се шетаат и да се далеку од баричките. Сепак во споредба со зајакнати одбор, Е1 има навистина пријатно во вредност од таг за тоа е елементи - ништо повеќе, ништо помалку. Велосипеди се користат не само за рекреативни цели, но за патување - на работа, на мало на храна, она што го имате било кога. Се повлече во текот и имаат одличен речиси-зајдисонце скејт. Првиот трча со повеќето темпото на 16mph, додека вториот може да оди до 22kmh. Може да имаат концепт на границите темпото на малку Харли.


Време на мислењето: Април-20-2018