Најлесниот Електричен скејтборд на земјата

Ние, исто така обмислени за еден од најдобрите начини да ги задржи се применува тензија во уредот синџирот. Не сите hoverboard но само овие Електрични hoverboards кои имаат соодветни сертификати се безбедни за употреба - ова вклучува сите највисоки 10 најдобри hoverboards наведени подолу. Тие се сепак се развива. Ако се вклучени за фитнес може да педалата велосипед и го користат во режим на ниско помош. Постојат мини Harleys, полицијата мотоцикли и КРУИЗЕРИ. Ние се чувствува таму мораше да биде подобар начин да се справи со овие кратки патувања. Потоа, можеби, сте имале подобро да се запознаат со она што всушност е важно. Без разлика дали сте едноставно патување на морскиот брег тест за сурфање, главата на off-road нечистотија, или да продолжи со стил огромни кат брзина низ соседството, има Koowheel Електричен скејтборд потполно исти со вас, и вашиот стил. Многу футуристички концепти се појавуваат премногу farfetched да биде разумен, но овој електричен скејтборд всушност функционира и испадна да биде и забавно и корисно.

D3s-5

Тоа е многу кул, ефикасно вграден и пријатно да се доживее многу кул, соодветно конструирани и забавно да се доживее! Вие може да го вози на секој агол во вашиот град. Што веројатно може да лебдат со помош на агли со леснотија реклама може да се бара само да се потпреме напред или назад, така што вие сте во можност да се оди напред или назад. Постојат неколку опции како подолу:

1. совршен кратко патување алатка со висока playability.

2. Лесен, компактен, пренослив, едноставна.

3. Евтини уште трајни.

20180510173415

На Powerboard Авто балансот Скутер е за секого. Тоа е всушност сосема малку сосема поинаква на стандард "hoverboard" само балансирање скутери ние сме навикнати да! Поглед во professionalrider пушат на задна гума, тоа е тежок да се замисли дека тој е на скутер.

Тоа е важно да се почитуваат од нејзината максимална брзина, издржливост на батеријата, кои се занимаваат со тоа, сопирачки, врв, потреби за чување, и гаранции. Не одеднаш запира кои би можеле да ви Инаку опасно напред. Кога ќе се разгледа електричен скутер, skateboards, најверојатно, не е прв на рекорд. Ова е уште една две тркала електричен скутер само избалансиран .You дури и да застанете на него, па дури и флип 360 степени во место. Две тркала и двата мотори се корисни за брзина и стабилност. Ова е клучен предвид да се направи, во случај да се со прекумерна тежина или се дебели одредена личност.

K8-1000x668-1

 


Време на мислењето: Јан-25-2018