Совршен Евтини Off Road Електрични Авто балансот Скутер

33

Опсегот е еден од основните предвид со оглед на изборот на електричен погон. Авто балансот скутерза ниска брзина возила, со сите споредливи производи идентични. Развиена од страна на Koowheel, на hoverboard K7 е патентиран како "две тркала, само-балансирање на приватниот автомобил.". Дали можете или не сте каботажен, дербито, или патување, hoverboard K7 е секогаш во стабилност. 8.5inch hoverboard на hoverboard K7 Авто-балансирање Скутер големи тркала надвор од патот, така што исто така може да игра со него, како и за нагоре и надолу патот. Друг модел K5 ДВЕ ТРКАЛА SELF балансирање скутер со двојна Bluetooth и паметни LED светла. Таа разлика што ќе се најдат меѓу Segway и неколку авто балансирање одбор е отсуството на handlebars, згора на тоа, 50% од масата на секоја страна да го задржи автоматски баланс пред палење и по исклучување, и многу повеќе стабилна, безбедна и полесно да се прошетаат, особено за почетници. Токму тука во Koowheel, ќе најдете еден од најдобрите оценки за само-балансирање скутери.

К5

На Koowheel hoverboard е еден меѓу совршен "Произведено во Кина" само балансирање скутери. Се проценува дека овој скутер треба финалето ќе се минимум 10 години, што значи дека дефинитивно ќе добиете најмногу за вашите пари секогаш кога ќе изберете оваа авто балансирање скутери. Нови две тркала само балансирање електричен скутер . Ова скутер, исто така карактеристики на системот од страна на стабилизација не обично присутна во различни скутери. Настрана од тоа, очигледно скутер има стоечка платформа и две тркала, кои се главна атракција во некои водечки скутери. На 2 тркала балансирање Скутер светла ОК се светли, и ќе биде во можност да се кандидира на оваа машина лесно, како и. Долг живот на батеријата со жив Двоен систем на звучници со Bluetooth носи совршена комбинација во текот на ноќта времето се чини дека врвен да имаат право патување, LED светла блескав на улица, слушање музика и има совршен искуство рамнотежа. Покрај тоа, постои рачка во средината, па многу полесно да се донесе.

Овој тип на само-балансирање скутер , за разлика од другите, имаше 8pcs гравитацијата сензори, а не на редовна 4pcs силиконски Грос, повеќе чувствителни и стабилна, пониски неисправни стапка. Ние веќе се пријавиле за патент и тоа е не-кршење со шик, solowheel или жилет, сосема различни технологии и нашиот сопствен патент. Ако сте зелена рака, изберете нивото "почетник". Гумите се издржливи и голема одговорност, и тие може да се справи со се подложат на било кој вид на терен. Гуми, исто така, им помогне на возачите да се добие совршен одмор додека се возела. Јава е забавно-како додека на дното е лесно.


Време на мислењето: Oct-05-2017