Единствен Различни Авто балансот скутери

Манекен треба да се утврди како на квалитетот на моторот. Да, тоа се случува да ве чини многу пари, сепак Гледано во изградба, и чиста квалитетот на изградбата на оваа опасна момче, ти си оставени прашувајќи се дали е или не е трансформатор во бегство. Лесно полнење, едноставно да се контролира и за тие од нас кои не се направи патување на скејтборд или  Electric longboard, Заштеда на бензин пари, со користење на едноставни дистанционни, она што не е да се сака за овие работи? Тоа ќе предизвика тркалото да се вртат слободно и може да резултира со штета на себе или повреда на прашања околу тебе. Две тркала имаат траен телото помеѓу нив, каде што може да се најде стои област. Поголем најверојатно, ќе биде навигацијата пречки на патот. Тие имаат фиданка дизајн кои дозволуваат повеќе коленото соба и управување со воланот, брзо се приклучат батерии, прилагодување на висината на седиштето и прободување-доказ гуми. За среќа, моите стравувања дека големите компании зависи од масата на производство ќе се види она што може да се види и здроби зголемувањето на технологии се покажаа неосновани. Ние ги тестираме врз сите грешки во рана фаза да се види дали тоа е дури и го цениме нашето време да ја истражиме дополнителни.

K8-1000x668-1

Нашите мислења опишат вистинскиот живот искуства на вистински плочки - Koowheel Smart избалансирајте го тркалото K8 се многу корисни и разумни, бидејќи тие се многу мали и се дизајнирани во Милан, тоа е првично се прилагоди на пазарот на ЕУ. Од една страна, Скриени рачка дизајн, лесно да се врши; Од друга страна, пак, надвор дизајн патот тркала, лесно да се фати очите меѓу просечната модел. Покрај тоа, таа е тенок и лесен тежина.

Постојат голем број на форми на контролорите на брзина, со многу различни способности. За сопирање и забрзување исто така, може да биде малку слабите; за жал возачи не можат сопирачките или забрза додека вртење во алтернативни текот на тркала и мотор губење на влечење скусување на вашата способност да се забави и брзина до. Но Koowheel електрични hoverboard K8 е посебен, бидејќи брзината на максимум е 10 км / ч, кога брзината на моторот да достигне брзина поставување предупредување од 10 км / ч, предупредувачки звучен аларм; кога се под границата на брзината (поставени вредност: 10 км / ч), предупредувачки звучен не прави алармот. Па затоа е многу безбедноста во споредба со други обични скутери. Вие не треба да се грижите за премногу брзо за сопирање навремено.

Навистина еден во сите форма и сепак вози убаво! За да почнат да ви патување сите тоа е мора да направите е да се застане на една нога и со нетрпение очекуваме да доведе светлината на премиерот на машината за да блесне. За оваа причина различни фирми на пазарот се решени да се изгради скутер само балансирање . Пред да се разбере како на електрични скејтборддела, ќе мора да се сфати она што се користи за да се направи тоа. На лицето на него, тоа нема суштински да биде парадигма со масовно користење живеалиште на 3-Д технологија. Печатените медиуми ќе бидат рециклирани, несомнено правилно во внатрешноста на куќата, како и на локално ниво. Колку побрзо тоа оди, подобро да се задржи стабилноста; побавно се движиме, тоа се претвора во многу потешко да се задржи рамнотежата. Сепак, горниот напон ќе се кандидира, поскапи тоа ќе се добие. Тоа значи дека производот помина преку владата-регулиран безбедност тестирање, евалуација на програмите за електрични и батерија, полнач и се покажа за да бидат безбедни.


Време на мислењето: Јан-12-2018