Каде сакате да одите на патување во оваа пролет?

Пролет иде наскоро, би сакал да оди на едно патување во секое време? Или сакате да се излезе и да се истражуваат различни светови? Дали сакате да се или семејството даде импресивни и совршен одмор?

Ако одговорот е Да, ве молиме изберете еден сончев ден да излезе надвор, а потоа ќе се фати неочекувани сценографијата на крајот на своето патување.

2 генерација kooboard електрични longboard

Сепак, постои прашањето, кој вид на транспорт не сакате да го изберете, авион или воз? Што и да одберете, кога сте стигнале на местото на крајот на патувањето, треба да имате одлични кратки растојанија превоз. Но, кој по кратки растојанија за патување алатка е најдобар?

Патување со авион Одобрени електрични скејтборд

Денес, на Електрични Скејтборди се многу популарни од страна на повеќето млади девојки и момчиња. Тоа не е само добар менуваат алатка, но, исто така, навистина може да привлече очите на луѓето. Кина Koowheel 2 генерација електрични longboard (Dual центар brushless мотори) има заменливи батерии, 2 парчиња батерии може да трае 60 километри, оди подолго. Нормална брзина е 30 км / ч, максимална брзина 42km / h, оди побрзо. (во зависност од телесната тежина и патот состојба) Покрај тоа, ова е електричен скејтборд одобрени за патување со авион, вие не мора да се грижите за проблемот со интернат на сите.

Ако сте мода девојка или момче, донесе електрични скејтборд е вашиот најдобар избор. Можете да почнете да се истражуваат овој свет во секое време и да уживате во прекрасната глетка на патот. Сакаат да имаат пријатно и различни патување во оваа пролет.


Време на мислењето: Feb-28-2018