Зошто Е-скејтборд Значи Sizzling и поздрави од вас.

Тоа е сосема точно, кога тие се велејќи дека тие се единствени, има ист вид на така познат како IOS во пазарот веќе. Овие рака без електрични скутериили електричен скејтборд може да се земе еден милион локации, тоа не е важно она што ги нарекува. Koowheel најновата верзија Електричен скејтборд Kooboard: Тоа е одличен начин за младите да се забавуваат и да се менуваат во исто време. Земаме пријатно на скејтборд, се направи тоа толку лесно да се направи употреба на, како скутер, по што даде дополнителна малку на грабеж. Електричен скејтборд е полна со забава и станува хоби на многу млади луѓе. Електричен скејтборд е дизајниран и потекнува од Koowheel бренд во Кина.

@ hotdiggity86

Како резултат на, тие се вели, дека скејтборд не е само алатка за патување, но, исто така, подобрување на квалитетот на нечиј живот на некој начин. Тоа може да се додаде флексибилност и неспокојот патување. Ако сте во потрага по приватна начин на транспорт кој може да ве однесе од едно до друго место, брзо, мора да се одлучат за модата на потрошувачите. Важен дел од неискусни превоз хиерархија е дека камиони добијат предност во однос на возила во лична сопственост за ограничени тротоарот аспект паркинг. Широката лица биле, за основните време, започна во светот на авто-балансирање транспорт.

@ _b0nn_

Koowheel Скејтборди се изградени нежен и моќен, додека обезбедување на вас со менаџирање патување таму. Во текот на нашето истражување сфатив дека многу азиски земји веќе масовно чувствувате електромобилноста и некако, во текот на патувањето претпријатие, бевме соочени со електрични скутери, лебдат одбори и - Скејтборди! Овие батерии се користат неправилно напон или неисправни клетки и неколку лебдиш одбори се запалил при што за полнење или како јава. Но тоа не е најчудно фактор за нив, што може да биде фактот дека оваа година е најжешките одмор награда задржува фаќање на оган. Самиот првото нешто што ќе забележите кога ќе се погледне на нов карго-скутер, всушност е отсуство, или празнината, во текот на оваа машина. На Koowheel е кинески направени само балансирање скутер дека е подготвен да се подготви многу видови на hoverboard поради својата модерен дизајн.


Време на мислењето: Oct-19-2017