На висок квалитет на електрична енергија-помогне електричен скутер Е2 за деца

детали за производот

параметри

Повратна информација

Тагови производ

Моќ помогне електричен скутер дете

2

спецификација:

модел E2
Носива 40kg
патент практични и нов тип
работен напон 16.8V
полнење напон 16.8V
Струја на полнење 1A
Време на полнење 2.5H
номинален број на вртежи 10км / h
Опсег (км) 4.2KM
капацитет на батериите 2000mAh
Бренд батеријата Кина бренд (4бр Кина батерија)
Модел на мотор Еден од 100W и brushless
На почетокот Наведете Вози-на Наведете
Целата Скутер Големина 73cm * 80cm * 32.5CM
Контролен систем еден
Водоотпорен, dustproof IP31
огноотпорна 94V-0
пакет Големина 750 мм * 135mm * 365mm
Нема Далечински прекинувач, без Out-школка боја Кога светло, нема Bluetooth, не мала моќност Наведете.

687


 • Претходно:
 • Следно:

 •  

  модел E2
  Носива 40kg
  патент практични и нов тип
  работен напон 16.8V
  полнење напон 16.8V
  Струја на полнење 1A
  Време на полнење 2.5H
  номинален број на вртежи 10км / h
  Опсег (км) 4.2KM
  капацитет на батериите 2000mAh
  Бренд батеријата Кина бренд (4бр Кина батерија)
  Модел на мотор Еден од 100W и brushless
  На почетокот Наведете Вози-на Наведете
  Целата Скутер Големина 73cm * 80cm * 32.5CM
  Контролен систем еден
  Водоотпорен, dustproof IP31
  огноотпорна 94V-0
  пакет Големина 750 мм * 135mm * 365mm
  Нема Далечински прекинувач, без Out-школка боја Кога светло, нема Bluetooth, не мала моќност Наведете.

   

   

 • Поврзани производи