Shenzhen Jomo Technology (KOOWHEEL) 700,000pcs shitur në 3 vjet.

Një nga markë të lartë të Vetëqeverisjes balancimit scooter / E-skateboard / E-skuter në Kinë nga viti 2009, i njohur në mesin e furnizuesve nga materils më të mira të para, më të mirë QC dhe menaxhimit më të mirë, shkalla e ulët e dëmtuar më pak se 0.3%.

Produkte

Shumica e njerëzve si ai shumë

video

Qendra Video shumë
 • 2018 Hot HOVERSHOES Product-KOOWHEEL

 • Koowheel Gen 2 Electric Skateboard Kooboard

 • Koowheel Electric Longboard-Kush ka nevojë për një bord rritur?

 • Si të filloni të ngasin Koowheel D3M

 • Speed ​​Challenge Në Electric Skateboard !!

 • Rreth nesh

  Pse na zgjodhet ne? shumë

  KOOWHEEL paraqet standardin më të lartë të sigurisë dhe playability coolest dhe transportueshmëri në mjet të transportit personal. Ne kemi qenë të fokusuar në mjete të udhëtimit të shkurtër në distancë që nga fillimi i vitit 2009. gamë Produkte mbulon vetë elektrike balancimin skuter ,2-rrota Scooters balancimit & 4-wheel skateboard elektrike . Produktet tona përdorin furnizim të sigurt dhe ekologjikisht miqësore të energjisë e cila zvogëlon pak varësinë nga nafta. Ndërkohë, ata nuk janë vetëm Scooters, por lodra tona të mëdha kudo mund të janë parë në rrugë, në park, në supermarket dhe në plazh sjellë komoditet & gëzime për të gjithë.

  • 30 km varg të gjatë, Gama e stabilitetit, të sigurt dhe të besueshëm të qëndrueshme, për të ushtruar të gjitha zhurmat e, të lehtë për të përjetuar zero barrë

  jashtë

  30 km varg të gjatë, Gama e stabilitetit, të sigurt dhe të besueshëm të qëndrueshme, për të ushtruar të gjitha zhurmat e, të lehtë për të përjetuar zero barrë
  MËSO MË SHUMË
  • Jomo do të mbaj do të bëjë përpjekje për të kontribuar për zhvillimin Smart balancimin vetë industrinë e skuter s ...

  Historia e rritjes

  Jomo do të mbaj do të bëjë përpjekje për të kontribuar për zhvillimin Smart balancimin vetë industrinë e skuter s ...
  MËSO MË SHUMË
  • Çdo vit, Jomo të marrë pjesë në disa ekspozita elektronike ndërkombëtare, të promovuar produktet tona dhe të rritur ndikimin ndërkombëtar të markës sonë.

  Jomo Gallery

  Çdo vit, Jomo të marrë pjesë në disa ekspozita elektronike ndërkombëtare, të promovuar produktet tona dhe të rritur ndikimin ndërkombëtar të markës sonë.
  MËSO MË SHUMË
  WhatsApp Online Chat!