Rreth nesh

Jomo

Profile KOOWHEEL Company

KOOWHEEL paraqet standardin më të lartë të sigurisë dhe playability coolest dhe transportueshmëri në skuter balancues vetë industria. Ne kemi qenë të fokusuar në mjete të udhëtimit të shkurtër në distancë që nga fillimi i 2009. gamë të produkteve ka Electric Scooter ,2-wheel vetë balancimin skuter S & 4 rrota skateboard elektrike . Përdorimi tonë të produktit furnizimi i sigurt dhe ekologjikisht miqësore të energjisë e cila zvogëlon pak varësinë nga nafta. Ndërkohë, ata nuk janë vetëm Scooters, por lodra tona të mëdha kudo mund të janë parë në rrugë, në park, në supermarket dhe në plazh sjellë komoditet & gëzime për të gjithë.

KOOWHEEL Forca Hyrje

Kompania është e vendosur në Shenzhen të Kinës të specializuar në  Scooters elektrike mbulon mbi 32.000 ㎡. Së bashku me më shumë se 32 inxhinierë dhe më shumë se 600 punëtorë, kapaciteti its'weekly prodhimit mund të jetë 20000 ~ 30000pcs.

 

QQ 截图 20161103210358

QQ 截图 20161103210241