Koowheel Shkarko Power-ndihmuar E3 elektrike kec skuter

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

Power-ndihmuar elektrike kec skuter E3

1 5 6 7 8


 • Previous:
 • Tjetër:

 • model E3
  Mbajtëse 40 kg
  patentë tip praktik dhe të reja
  Tensioni punues 16.8V
  tarifimit Voltage 16.8V
  akuzuar aktuale 1A
  Koha tarifimit 2.5H
  Speed ​​vlerësuarat 10km / h
  Varg (km) 4.2KM
  Battery Kapaciteti 2000mAh
  Battery Markë markë china (bateri 4pcs china)
  Model Motor 100W Single dhe brushless
  Fillimi On Shënoni Ride-on Shënoni
  Whole Scooter Size 63CM * 28CM * 75.5CM
  Sistemi I kontrollit i vetëm
  I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri IP31
  Paketa Size 750mm * 150mm * 325mm
  Jo Switch Remote, jo Out-shell Color Kur Light On, ka Bluetooth, nuk ka fuqi të ulët Shënoni.
 • Related Products