Koowheel Christmas 8600mAh Limited Edition 2nd Generation Electric Skateboard Kooboard

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

Krishtlindjeve dhuratë
Features:
1. Struktura elastik për të parandaluar baterinë dhe komponente elektronike nga të dëmtuar, kur bordi është vendosur; 2. dyfishtë brushless Qendër-Motors; 3. chip zgjuar për të shmangur përshpejtimin e papritur ose frenave papritur, të sigurt;
4. paketë bateri e zëvendësueshme, 2pcs paketat bateri mund të zgjasë 40 km, të shkojnë më të gjatë;
5. shpejtësi 30km Normal / h, shpejtësi të lartë 45 km / h, shkojnë më të shpejtë;
6. Real-time monitorimin e temperaturës motor, të mbrojtur motorët inteligjente;
 2 brez Kooboard

Cfare ka te re?

1. mainboard New

Ndoshta mainboard më i qëndrueshëm për elektrike skateboard portin New DC ngarkues, të lehtë dhe miqësore New PCB solid strehimit për të shmangur theu Easy telat Lidhje / pushim në mes PCB & Motors

2. largët New

Dizajn ergonomik, Excellent prekje të butë New PCB, Acceleration asnjë çështje shkyçja Smoother & frenimit Dritat & dridhje të kujtuar fuqinë & lidhje

3. Motors reja / rrota

97mm Motors / rrota New 350W x 2 Motors me rrota zë vendin UP dizajn unik do të ndihmojë në motorët e ftohjes maximumly Max Speed ​​42km / h

4. Battery Përditësuar

lidhje të reja të shmangur bateri lidh çështje programi i ri do të mbrojë baterinë nga mbi ngarkuar nga rigjeneruese frenim. Atëherë Kooboard do të thyer ngadalë dhe të ndaluar.Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinD3M 二代 描述 --1200_04Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin Koowheel Longboard me bateri zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin

Pajisje paketë:

2x Extra rear wheel kit 1x Extra bateri 4300mah 1x UL certifikuar Wall ngarkues 1x DC port ngarkues përshtatës 1x Customized skate T Tool 1x Remote, me USB akuzuar kabllo Manuali 1x User


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Kooboard peshë 7.3 kg / 16.5 £
  madhësi 90 * 25 * 13cm / 36 * 10 * 5 inchs
  varg 15-20 km / 9-13 milje
  Hill Grade 15%
  Max Load 120 kg / 264 lbs
  kuvertë material dru Canadian Maple
  bateri kapacitet 36V 4300mAh / 155WH
  lloj 20pcs18650 qelizat litium shkallë të lartë
  peshë 1.6 kg / 3.5 lbs
  Ora Charge 2-3 orë
  jetën e baterisë 1500 cikël Tarifimi
  motor pushtet Brushless Hub Motor 350W * 2
  shpejtesi maksimale 42 kph / 26mph
  timon material PU
  madhësi 97mm
  durometer 85A
  i largët Lidhshmëria Bluetooth Low-Energy
  frenimi i Sistemit Frenimi elektronike Regenerative
  mbushës të dhëna AC110V-240V 1.5A
  prodhim DC42V
  certifikatë UL
  certifikatat CE, RoHS, FCC UN38.3
 • Related Products