Koowheel Exclusive Patent 8 inç skuter elektrike L10 për të riu apo të rriturit

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

Koowheel Exclusive Patent 8 inç skuter elektrike L10 për të riu 3 4


 • Previous:
 • Tjetër:

 • mënyrë L10
  patentë Patent 8inch Exclusive
  myk myk private me patentë pamja
  Max load 120 kg
  Llojet e Tyre 8 "inç
  koha tarifimit 3H
  shpejtesi maksimale 25 km / h
  kënd Max ngjitje 15 °
  varg 8-12KM
  bateri Kualifikuar bateri China, 4 Mjerë (20pcs bateri)
  motor 300W
  niveli i papërshkueshëm nga uji IPX4
  madhësia Paketimi 950 * 390 * 240mm
  Me app dhe linghtings ngjyra LED.
 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!