Koowheel L10-X 2019 inovative 8 inç Lightweight Portable lehtë skuter elektrike palosshme

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

 

Produkt Tags

mënyrë L10-x
patentë Patent 8inch Exclusive
myk myk private me patentë pamja
Max load 100 kg
Llojet e Tyre 8 "inç
koha tarifimit 2.5H
shpejtesi maksimale 25 km / h
kënd Max ngjitje 15 °
varg 8-12KM
bateri Kualifikuar bateri China, 4 Mjerë (20pcs bateri)
motor 300W
niveli i papërshkueshëm nga uji IPX4
madhësia Paketimi 950 * 390 * 240mm
Me app dhe linghtings ngjyra LED.


  • Previous:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!