KOOWHEEL New dizajn Hovershoes vetë zgjuar balancues një rrotë skuter elektrike

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

2018 Koowheel Exclusive zgjuar Hovershoes vetë zgjuar balancimin rrota e vetme e-skuter

 

hovershoes Ekskluzive zgjuar vetë balancimin një rrotë skuter presale

Përparësitë:

 

1. Luaj si çdo gjë që ju dëshironi të bëni.

          Ne e quajmë atë Hovershoes, e cila e kombinuar me avantazhin e skateboard,  smart scooter balancimin vetëdhe rul patinazhi,  më shumë truket mund të luhet. Kështu që ju mund të marrë diku shkojnë kudo.

2. Pa telekomandë, duke luajtur duke mbajtur ekuilibrin dhe shumë e lehtë për të vepruar.

  Ju edhe mund të ngasin lirisht në 5 minuta pa ndonjë përvojë të paraJu mund të bëjë atë për playability ekstreme pa kufizime të bordit.

3.   mbante Lehtë dhe të lejueshme me aeroplan.

4.   You are looking for the trend, KOOWHEEL hovershoes are for you to creat the trend.10 11 12 13 1416 17 1815


 • Previous:
 • Tjetër:

 • varg 10km
  Top Speed 12km / H
  Ngarkesa maksimale Pesha 130KGS
  Motor Size 90mm
  Motor Fuqia 250W * 2
  Temp pune. 0 ℃ -40 ℃
  Maximum Ngjitje Angle 9 °
  Front dhe Rear Tilt Angle 80 °
  Majtas dhe Djathtas Tilt Angle 50 °
  Battery Kapaciteti 2HA
  Koha tarifimit 2H
  rimbushje Koha 1500
  tarifimit Input AC100V-240V
  Tarifimit Temp. 0 ℃ -40 ℃
  tarifimit Output 29.4V / 1A
  NW 3.3kgs * 2
  dimension 227 * 155 * 113MM
 • Related Products