KOOWHEEL Rejat Best balancimin vetë scooter zgjuar Bilanci Scooter K8

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

KOOWHEEL Latest zgjuar Bilanci Wheel  vetë balancimin skuter K8

Features:

 • K8 projektuar në Milano, është fillimisht i tregut të BE-së të përshtatur
 • Dizajni Hidden Handle, kryhet me lehtësi
 • Off projektimin timon rrugor, të lehtë të kapur sytë në mesin e modeleve mesatare
 • pesha të pakta dhe të lehta
 • Linjat e gjelbër në këmbe

Avantazhet :

Koowheel nuk do të bëjë të produkteve me cilësi të ulët
K8 mbetet cilësi Top standarde
të përdorin vetëm furnizuesit krye për PCB, Motor, ngarkues
më të besueshme 24V 6.5inch dy rrota skuter
Battery i plotëson të gjitha standardet e sigurisë
shkallën më të ulët të dëmtuar

K8_01K8_02K8_04K8_06K8_07K8_08K8_09


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Parametri Performance tension të dhëna 29.4V
  tensionit të prodhimit 29.4V-23V
  shpejtesi maksimale 10km / h
  tension të punës 23v-29.4V
  Kapaciteti i shkarkimit bateri 10A
  kapaciteti i baterisë 4AH
  parametri fizik Max load 100 kg
  madhësi Gjatësia: 594MM
  width: 180mm
  lartësi: 176.5MM
  Pesha neto 8.65 KG
  temperatura operative  -10-40 ℃
  ambienti i përdorimit Max kënd: 18 °
  terren pastrimin ≤3CM
  varg 10-12.5km
  kënd Max climing 18 °
  Emërtimi sundimin e data e prodhimit  Vjeçare-Muaji-Date
  IPX klasën IPX4
  temperatura Storage   -20-60 ℃
  mbushës Vlerësimi pushtet 58.8W
  prodhues  AOI
  tension input tension AC AC100V-240V, DC29.4V DC output tension
  DC prodhimi aktual  1550mA
  tarifimit temperatura  0-45 ° C
  parametër funksional treguesi mosfunksionim blinks tregues, vlerësojnë problemin nga kohët që përpëliteshin
  Paralajmërimi Speed Kur shpejtësia motori arrin shpejtësinë vendosjen paralajmërim prej 10 km / h, paralajmërimi sirenë alarmeve; kur është nën kufirin e shpejtësisë (vlera set: 10 km / h), sinjalizues paralajmërim nuk ka alarm.
  treguesi i energjisë  Nën regjimin e tensionit: më i madh se 23V, dritën e gjelbër, më pak se 23V dhe më e madhe se 22.3V, dritë të verdhë, më pak se drita 22.3V kuqe.
  Limit shpejtësie kur shpejtësia motori arrin kufiri i shpejtësisë, Paralajmërimit alarme sinjalizues; Përndryshe ajo nuk ka alarm.
  load short mbrojtjen Motor 's qarqeve kur shkurtër qark motor ndodh në drejtimin, kontrollues do të mbron menjëherë, për të parandaluar kundër tuba të tjera të energjisë për shkak të reaksionit zinxhir
  sirenë kur kontrollues dështon ose motors mbi shpejtësinë (arrijnë të vlerës së Set paralajmërimit) / pushtet, sirenë alarmi do)
  kalibrimi xhiroskop kënd pushtet mbi dhe mbani butonin e energjisë për 5 sekonda (nuk mund të lirohet) për të filluar kalibrimit xhiroskop, kalibrimi është përfunduar pas dritë e pasme keq, sirenë tinguj, rifillimi funksion hipur rinisë; kënd varg korrigjimin e ± 10.
  Funksioni Auto-gjumë kur pedals pa ndjerë asgjë në 10 minuta, kontrollues do të mbyllur atë automatikisht.
  Voice Guide jo
 • Related Products