Koowheel Patent inovative të projektimit në modë elektrike skuter E1

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

Features:

1. Patent inovative të projektimit në modë ftohtë;

2. Drita por energjik;

3. Llojet e ndryshme të headlamps dhe llambë të veçantë bisht;

4. ekran ekran LED në tërësi tregojnë baterinë dhe shpejtësinë;

5. Black Tech fillimit zgjuar kur shpejtësia shtytje arritur 3 km / h;

gomë 6. 8-inch pa mirëmbajtje të ngurta;

7. palosur & kryejë lehtë;

8. Pa APP për të regjistruar dhe ndarë çdo udhëtimin tuaj, settings ndryshim;
9. rrjedhin shtyhet, e mirë për të dy fëmijët dhe të rriturit.

 Product show :

E1 描述 -960


 • Previous:
 • Tjetër:

 • E1 4.3Ah 25.55V E1 4.3Ah 36.5V E1 8.7Ah 36.5V
  motor 250W 350W
  Motor Lloji Hub brushless
  bateri 4.3Ah 25.55V 4.3Ah 36.5V 8.7Ah 36.5V
  Koha tarifimit Deri në 3 orë Deri në 4 orë Deri në 5 orë
  Max Gama 10-15 KM 15-20 KM 25-30 KM
  Shpejtesi maksimale 22-25 KM / H 26-30 KM / H
  Pesha Limit 100KGS
  produkt Pesha 10.89KGS 11.55KGS 12.12KGS
  Brake frenave Electronic + Foot frenave
  Tire Lloji & Size 8 inç ngurta gomë
  Lights Led Headlights & Stem
  mbyt Lloji gisht i madh
  ekran Integruar LCD
  ngjitje Angle 10 Degrees 15 Degrees
  mbushës UL listuara, 100V-240V, për përdorim globale
  Recommended Age 13+
  UL Certified po
  Përmasat palosur L 92 * W 16.5 * H 35 CM L 105.9 * W 16.5 * H 35 CM
  Përmasat shpalosur L 92 * W 43 * H 113 CM L 105.9 * W 43 * H 113 CM
  Në kutinë Folding Scooter, ngarkues, manual
  Përdorimi Temperatura 10 ° F-104 ° F
  tarifimit Temperatura 32 ° F-104 ° F
 • Related Products