Koowheel patentë 2 rrota bilancit vetë skuter K5 7inch me Bluetooth dyfishtë dhe dritat e zgjuar udhëhequr

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

Specs .:

1. 50% e peshës çdo anë për të mbajtur atë ekuilibër auto para kthehet në dhe pas fikur, dhe shumë më të qëndrueshme, më të lehtë dhe të sigurt për të hipur, sidomos për fillestar;

2. Modular Struktura, shumë më pak kabllot, më të sigurt, norma shumë më të ulët të dëmtuar (3 për mijë) dhe më të qëndrueshme;

3. Ne tashmë e kishte aplikuar patentë dhe kjo është jo-shkelje me elegancë, solowheel ose rroje, krejtësisht të teknologjive të ndryshme dhe patentat, patentë Ne.

4. UL2272 dhe ASTM certifikatat;

5. 8pcs sensorë gravitetit, jo të rregullta gros të 4pcs silikoni, më të ndjeshme dhe të qëndrueshme, më të ulët dëmtuar norma;

6. 7.5 "rrota;

7. Sistemi i kontrollit të dyfishtë;

8. dy rrota veçmas jo të lidhë së bashku, ka 3 pjesë jo e tanishme 2 pjesë;

9. ndashëm dhe bateri i zë;

10. folësit dyfishtë Bluetooth;

11. Handle në mes, më të lehtë për të sjellë;

12. ekran HD në dorezë për të treguar info.

1

 

3

Pls shikoni videon për të dini më shumë në modelin Koowheel K5:
https://www.koowheel.com/video/

 

Features:

1. Samsung origjinal bateri të importuara;

2. Taotao Tech mainboard;

3. motor Hanghong;

4. Lëndët e para të bëra mbuluar me UV të mbuluara;

trupi aliazh alumini 5.;

6. UL / CE certifikuar ngarkues. 

Garanci: 2 vjet për BE-në. / 1 vit për SHBA

K5 详情 页 - 确认 750_04 水印
K5 详情 页 - 确认 750_05 水印
Koowheel patentë Hoverboard rrota 7inch K5 me Bluetooth dyfishtë dhe dritat e zgjuar udhëhequr

 • Previous:
 • Tjetër:

 • skuter Pesha neto 10kg
  përmasat L625 * W190 * H200 (MM)
  distance Limit 20 km
  Temperatura Gama për Përdorimi 0 ℃ -40 ℃
  Maksimale gradient lejueshme 20 °
  Kapaciteti Load 100 kg
  bateri kapacitet 4.3Ah
  lloj 18650 Shkalla e lartë litium bateri
  peshë 1.7KG
  koha tarifimit 2H
  herë kundërsulm 1500 ciklet
  motor lloj Brushless motor induktiv DC
  Shpejtesi maksimale 15km / H
  përmasat 7.5 inç
  kontrollues parametrat teknike Dual Sistemi sine valë kontrollit
  On-board dritë llambe Korrespondon tregues dritë llambe
  sirenë alarm korrespondon
  ndriçim LED automatike llamba LED induksion
  Display ekran ekran Niveli i baterisë 4 nivelet
  ekran Speed shpejtësia në kohë reale
  ekran temperatura temperatura Motor
  ekran Bluetooth lidhja Bluetooth
  bordi Bluetooth lloj Moduli Bluetooth 4.0
  funksioni i APP kontrollit App dhe vendosjen parametër
  bri Twin bri 30mm
  transmetimi Audio shpejtësi të ulët dhe niveli i baterisë
  mbushës të dhëna AC110V-240V
  prodhim DC42V2A
  koha tarifimit 2H (lartë 2000MA aktuale prodhimi)
  Temperatura Gama për të akuzuar 0 ℃ -40 ℃
  Model i ngarkues AOI-08420200DD1
  Furnizuesi i ngarkues AOI
  vërtetim certifikimit UL
 • Related Products