Koowheel 2nd Generation Electric Skateboard Kooboard me rrota zë vendin

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

Features:
1. Struktura elastik për të parandaluar baterinë dhe komponente elektronike nga të dëmtuar, kur bordi është vendosur;
2. dyfishtë brushless Qendër-Motors;
3. chip zgjuar për të shmangur përshpejtimin e papritur ose frenave papritur, të sigurt;
4. paketë bateri e zëvendësueshme, 2pcs paketat bateri mund të zgjasë 60 km, të shkojnë më të gjatë;
5. shpejtësi 30km Normal / h, shpejtësi të lartë 45 km / h, shkojnë më të shpejtë;
6. Real-time monitorimin e temperaturës motor, të mbrojtur motorët inteligjente;
2 brez Kooboard

Cfare ka te re?

1. mainboard New

Ndoshta mainboard më të qëndrueshme për të skateboard elektrike

New ngarkues port DC, e lehtë dhe miqësore

New PCB solid strehimit për të shmangur thyer

Easy telat Lidhje / pushim në mes PCB & Motors

2. largët New

Dizajn ergonomik, prekje Excellent butë

PCB New, asnjë çështje shkyçja

Acceleration smoother & Frenimi

Dritat & dridhje të kujtuar fuqinë & lidhje

3. Motors reja / rrota

97mm Motors / rrota

350W New x 2 Motors me rrota zë vendin UP

Dizajn unik do të ndihmojë në motorët e ftohjes maximumly

Max Speed ​​42km / h

4. Battery Përditësuar

lidhje të reja të çështjes bateri të shmangur lidh

Programi i ri do të mbrojë baterinë nga mbi ngarkuar nga rigjeneruese frenim. Atëherë Kooboard do të thyer ngadalë dhe të ndaluar. New ONYX kuvertë & Grip Tape, dhe më shumë ...    Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinD3M 二代 描述 --1200_04Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin

Koowheel Longboard me bateri zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendinKoowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin

Pajisje paketë:

2x Ekstra pasme rrotë kit

1x UL Certifikuar Wall ngarkues

1x DC përshtatës ngarkues port

1x personalizuar rrota T Mjeti

1x Remote, me kabëll USB akuzuar

1x Manual User


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Kooboard peshë 7.7 kg / 17 lbs
  madhësi 90 * 25 * 13cm / 36 * 10 * 5 inchs
  varg 20-25 km / 12-15 milje
  Hill Grade 25%
  Max Load 130kg / 286 lbs
  kuvertë material dru Canadian Maple
  bateri kapacitet Option1: 4300mah
  Option2: 5500mah
  lloj 20pcs18650 qelizat litium shkallë të lartë
  peshë 1.6 kg / 3.5 lbs
  Ora Charge 2-3 orë
  jetën e baterisë 1500 cikël Tarifimi
  motor pushtet Brushless Hub Motor 350W * 2
  shpejtesi maksimale 42 kph / 26mph
  timon material PU
  madhësi 97mm
  durometer 85A
  i largët Lidhshmëria Bluetooth Low-Energy
  frenimi i Sistemit Frenimi elektronike Regenerative
  mbushës të dhëna AC110V-240V 1.5A
  prodhim DC42V
  certifikatë UL
  certifikatat CE, RoHS, FCC UN38.3
 • Related Products