Një periudhë të re Commuting-elektrike skateboards

Zakonisht, për shkak të madhësisë dhe peshës së skateboards mbante ato është një çështje. -Bazë Germany kryesisht Stafi ynë ka qenë prej kohësh kurioz për "elektro-lëvizshmërisë", e cila është një shqetësim i madh politik në Gjermani dhe me të vërtetë në të gjitha vendet në të gjithë nëpër Evropë. Ne ofrojmë kryeministër nivel të lartë blerës ndihmë si në mënyrë efektive për të mbajtur ju dhe Punën nëse janë apo jo ju jeni një blerës model të ri ose një kohë të gjatë të drejtuar! Të gjithë kohës veshin një përkrenare, si dhe veshje të tjera të sigurisë të pranueshme (p.sh. duke u mbështetur në rregulloren tuaj lokale, ju mund të duhet të vënë në një përkrenare kur hipur. Nevojë për ndihmë për të ndërtuar një skateboard elektrike? KOOWHEEL Drive është një makinë Montimi elektrike që e kthen çdo skateboard rregullt në një skateboard elektrike - minuta brenda. Në kushtet e varg, ajo shkon me jashtë duke thënë se sa më i madh varg, aq më i lartë për shkak se ju mund të lejohet për të kapak distancat spektakolare pa pasur nevojë për ta plotësuar atë çdo 10 minuta. A nuk ka rëndësi në rast se ju jeni duke kërkuar për një markë të re mënyrës financiare të transportit apo vetëm duhet të këndshme, i Koowheel kryqëzor do të ju ofrojë cilësinë më të lartë të patinazh.

20171201145124

Koowheel rezultate të shkëlqyera Cruiser-së mori këtu si një e papritur, mendon me vlerë, e cila është ulja sesa shumë skateboards tjera elektrike. Koowheel është operuar duke përdorur një kontrollues handheld largët e cila gjithashtu mburret e motor know-how që është brushless. Si zëvendësues, ai jep qeverive të native autoritetin për të përcaktuar nëse janë apo jo për të lejuar ekspertizën në qytetet e tyre të veçanta personi. Koowheel harton cilësisë së kryeministrit dhe të performancës skateboards tepërta elektrike për transport të qytetit dhe aktivitete sportive tifozët. Koowheel jep një skateboard elektrikeme vlerë të paimagjinueshme dhe një garanci konkurruese në kosto të përballueshme. Unë jam i pasionuar për vlerën e marrë rreziqe - në një botë që shpesh preferon ne nuk bëjmë. Kjo ju mundëson për të monitoruar shkallën e baterisë, kështu që ju nuk e gjeni veten me një skateboard padobishme menjëherë. Një komponente të rëndësishme të pajisjeve elektrike skateboard janë bateri për vë në lëvizje skateboard motorike, kontrollues për përshpejtimin dhe frenimit, bordi kryesor në rritje dhe një ngarkues për rimbushje e baterisë.

Të dy varieteteve të rëndësishme motorike të mendojë këtu mund të jenë në timon-motors shpërndarës ose rrip shtyrë ato. Electric ynë Skateboard Kits do të ndihmojë për ta bërë këtë proces më të thjeshtë. Në mënyrë tipike, ka skateboards elektrike dhe skateboards në-rrugë elektrike. Ndërsa ajo ishte një ndër më të nxehta dhe më të shikuar postimet e mia, shumë njerëz më tha në reagimet që ka pasur disa bordeve të vërtetë bukur mungon. Megjithatë, pas zhvillimit të benzinë ​​mundësuar skateboards, ka pasur disa shkaqe të mira të cilat shkaktuan këto borde motorizuara të merrni ndaluar si: zhurma e prodhuar nga motorët dhe motorët benzinë ​​që janë krijuar ndotje.

Ndjekja e zbulimit të shumë më të mirë skateboard elektrike vazhdon, të gatshëm për të mësuar? Skateboards KOOWHEEL përzierje thellësinë e aktiviteteve të tepërta sportive me trillime klasike të skateboarding për të transportuar një nga më të mirë të përvojës së konvikt energjisë në dispozicion! Tani për tani unë të kryejë, sipas mendimit tim, 10 skateboards më të mëdha për përdorim të përditshëm. Top-of-the-line rishikuar prodhuesit për vitin 2018 është Koowheel. Ajo ofron shpejtësi normale 30 km / h, shpejtësi maksimale 45 km / h, shkojnë më shpejt, dhe ju mund të mbulojë rreth 20 deri në 25 km me një ngarkuar baterinë. Bateria e tanishme është 20pcs18650 qelizat litium shkallë të lartë.

 


Ora Post: shkurt-06-2018