Rreth DIY Electric Skateboard

Modë d3m elektrike skateboard Longboard

 Së bashku me skateboard elektrike janë të nxehtë dhe të mirëpritur nga njerëzit modern të rinj, për aq kohë sa vetë një të shkëlqyer bilancin bordit elektrike , ata kanë më shumë gjasa për të bërë disa DIY sipas preferencave të tyre. Kohët e fundit kam gjetur se disa skateboard ftohtë DIY në Instagram.

Pace: A shpejtë E-Longboard do të ju ndihmojë të ketë sukses në destinacionin tuaj në kohë. 30km normale shpejtësi në orë, shpejtësia e lartë mund të arrihet 45km në orë, shkojnë më të shpejtë. Një tjetër vlerësimi është një mjet që skateboard elektrike do të plotësojë të gjitha udhëtojnë çdo ditë, të tilla si të shkurtër të udhëtimit, të shkojnë në dyqane dhe kështu me radhë.

Në vijim janë shfaqjet Koowheel blerës i Electric Longboard Skateboard D3M që kemi zgjedhur në Instagram. Të cilat e bëjnë që ju pëlqen? Ata janë të ftohtë dhe fantastike. Koowheel është një shumë skateboard modë elektrike që është mbështetur një bazë të madhe të pasuesve që janë të habitur nga efikasitetin e saj. Pse është kaq e nxehtë? Ajo është e dyfishtë brushless Hub-Motors, 7-shtresë e CanadianMaple Wood + fije qelqi (optional) Tokat pastrimin është 85mm (3.35inch), të përshtatshme për të gjitha rrugët në qytet. Për më tepër, i zë vendin paketë bateri, 2pcs paketat bateri mund të zgjasë 60 km, të shkojnë më të gjatë. Pra, kemi pasur shpresa të mëdha dhe janë ushqyer, kur ajo në fund arriti.

diy i Koowhee ebloard

Kur ju shihni këto DIY krijues, A keni një ide më të veçantë në mendjen tuaj? Shumë ide janë të krijuar nga njerëzit, ju mund të tregojnë idetë tuaja unike sa më shumë të jetë e mundur dhe pastaj ju lutem ndani me ne nga tag Koowheel në Instagram tuaj. Koowheel faqen zyrtare dhe Facebook do të ndajnë përvojën tuaj KOOWHEEL.

 @ smieth1

Ata nuk mund të udhëtim, por të mësuara në një kohë të shkurtër. Këto gjëra janë një gjë qesharake totale të përjetojnë rrumbullakët mbi. Marrin atë me ju në një transportin publik dhe ngasin atë në vendbanimin tuaj mënyrë. Kohët e fundit, Koowheel zhvilluar 2nd Generation Electric Skateboard Kooboard me rrota zë vendin. Tani Para-porosit do të mund të pranohet. Ndoshta ju do të pyesni se çfarë është e re në 2 nd një gjenerate? Më lejoni t'ju them me poshtë.

Gjenerata Koowheel 2 Longboard elektrike Kooboard

1. mainboard New

2. largët New

3. Motors reja / rrota

97mm Motors / rrota

350W New x 2 Motors me rrota zë vendin UP

Dizajn unik do të ndihmojë në motorët e ftohjes maximumly

4. Battery Përditësuar

lidhje të reja të çështjes bateri të shmangur lidh

Programi i ri do të mbrojë baterinë nga mbi ngarkuar nga rigjeneruese frenim. Atëherë Kooboard do të thyer ngadalë dhe të ndaluar. New ONYX kuvertë & Grip Tape, dhe më shumë ...


Ora Post: Sep-22-2017