Blerja cilësi të mirë dhe të ftohtë Electric Skateboard

Bateria akuzat plotësisht në rreth 2-3 orë, duke u mbështetur në sa është e drenazhuar. Ju mund të mbyllur ose të hapur dorën tuaj sa më shumë që ju dëshironi, pa merak e të bien, ose fluturon larg. Në vend të kësaj, nuk është një e vetme e qelizave të shumta "të cilësisë së lartë" kishte një kapacitet që ishte në afërsi të kapacitetit nominal. Është pak e shtrenjtë por të jetë i sinqertë do të ishte investimi aa shumë më të mirë për të shmangur humbur më shumë për këtë një të moderuar se të blerë një model më pak të shtrenjtë në rast se ju doni një hipur ekspertizë cilësi të vërtetë të lartë. Kjo është mundësuar nga një 20pcs18650 qelizat litium shkalla e lartë dhe New 350W x 2 Motors me rrota zë vendin UP. Koowheel 2 brez Electric skateboard  dizajn unik do të ndihmojë në motorët ftohjes maximumly, por është e rëndësishme që të jetë goxha i guximshëm. longboards elektrike janë nganjëherë më të mirë i pëlqente, për ata që përdorin bordet e tyre si një teknikë të udhëtojnë.

Best Electric Skateboard Kooboard

Siç mund ta dini tashmë nga tani, jo të gjitha skateboards elektrike janë ndërtuar me standardet identike. Bordi Koowheel në fakt është një ndeshje e mirë për ata që janë të ndërtuar si mbështetësit e linjës ose që qëndrojnë në Evropë. Nëse ju jeni një pronarin elektrike skateboard, atëherë ju duhet të marrin në konsideratë këtë artikull si një paralajmërim. Pra, deri tani ti e kupton një bord motorizuar është një skateboard modifikuar shtyrë nga një motor elektrik. Longboards elektrike janë më të mirë me një motor. Segmentet kryesor, në rënie, dhe rritje më të shpejtë rajonale janë theksuar. Por disa individë vështirësi ekspertizë kur të marrë një bord mundësuar në publik, me shumë zyrtarë të zbatimit të ligjit duke thënë se ata do të marrin vetëm veprime nëse dikush është ankuar. Herën e parë unë pashë një skateboard elektrike, unë qeshi me zë të lartë dhe të përmendur, "Pse dreq do të unë ndonjëherë të dëshironi të udhëtim një lloj !? Këto janë për Kooks! "Unë e hodhi poshtë atë plotësisht. Megjithatë, shpejtësia si bukur sepse nxitimi i papritur duhet së pari të jenë të "ndjehet" në mënyrë që ju të merrni një ndjenjë për të automobilave elektrike motorizuar.

 


Ora Post: Mar-02-2018