China Outdoors sportive elektrike Vetë balancimit Scooters

palosshme skuter elektrike me çmim më të mirë

Kjo është për shkak se këto Gadgets lëvizshmërisë personale nuk janë të destinuara për të udhëtuar në distancë të gjatë, megjithatë janë të dizajnuara në mënyrë të drejtë për të bërë Udhëtime të shkurtër të thjeshtë dhe shtesë efikase. Ndihmon për Bluetooth shijuar funksionin e telefonave të mira dhe të njësive të ndryshme të luajë stereo. Së bashku me këto karakteristika, kjo Hoverboard përfshin ndërtuar në folësit, me Bluetooth know-how për të luajtur muzikë nga telefoni juaj. Përveç kësaj, Përvoja-Asistences tyre ekskluzive Technology gjithashtu ndihmon riders të mësojnë dhe të ndaluar në rënie që është krem ​​mbi tortë. Megjithatë para se të shkojnë përpara dhe për të marrë një të tillë, ka pas të gjitha gjërat për të menduar mirë balancimin vetë kritika skuter. Ashtu si Koowheel, ajo ndoshta mund të arrijë shpejtësi prej 10 milje në orë, por varg e saj është e kufizuar në një jetë orë bateri, kështu që mos merrni kryer shumë larg. Nuk është një tregues Blinks, vlerësojnë problemin nga herë që përpëliteshin. prodhuesi Koowheel Hoverboard ose ofrues në Kinë, duke ofruar Sporting OutsideElectric Self Balancimi Scooters K8, Private Trasporter 250W Motor Personal Transporter Samsung Battery Foldable Electric Scooter E1 dhe kështu me radhë.

skuter elektrike foldable

Modeli patentë hoverboard elektrike rrota 7inch K5 me Bluetooth dyfishtë dhe dritat zgjuar udhëhequr e skuter është gjithashtu po aq e rëndësishme. Thjesht lidhni Bluetooth pajisjes pa tel dhe menaxhimin skuter tuaj pa ju qenë në të. Funksioni Bluetooth wireless është e bukur për të dëgjuar muzikë si ju udhëtim. I hapur për udhëtim dhe ton e këndshme - në më të ulët se 5 minuta ju mund të jetë deri dhe të hipur rrumbullakët - Shumica e njerëzve të zotëruar atë në si pak si 3-5 minuta! Shumë janë dakord se kjo Hoverboard vetë-balanca është e bukur për t'u përdorur dhe disa thonë se ajo është e bukur unbelievably. Kjo Hoverboard ka një peshë të kufizojë të njëqind kg. Është e vështirë për të konsumit për matës të jashtë më efektiv të tyre si rezultat i disa arsyeve. Kjo mund të bëjë gjetjen markë shumë të mirë dhe manekin më të ashpër, dhe pak e madhe. Kjo nuk do të bëj më mirë metodat e dedikuar të shëndosha me çdo mjet, por sasia dhe efikasiteti është më shumë se pranueshëm. Në mënyrë të qartë, ju nuk do të ketë dyshime më gjatë.

K5

 


Ora Post: Oct-27-2017