Greatest Trip Holiday Tool-Kooboard jetës ftohtë

Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin

E " E-bord " në këtë moment në dispozicion në treg vetëm imitojnë lëvizjet e popullarizuar,

bordet imagjinar. Tani ne mund të shohim se më shumë e më shumë njerëz janë të bien në dashuri këtë mjet udhëtimi.

Kohët e fundit, një prej top pesë kompani Kinë markë Hoverboard janë zhvilluar 2 nd brez Longboard elektrike Koowboard që kështu mirëpritur nga njerëzit.

skateboard elektrikeDistanca varg është 15 milje. Tani para-qëllim mund të pranohet.

Çfarë është e veçantë?

1. mainboard New

Ndoshta mainboard më të qëndrueshme për të skateboard elektrike

New ngarkues port DC, e lehtë dhe miqësore

New PCB solid strehimit për të shmangur thyer

Easy telat Lidhje / pushim në mes PCB & Motors

Dizajni i ri brez i dytë skateboard elektrike Kooboard

2. largët New

Dizajn ergonomik, prekje Excellent butë

PCB New, asnjë çështje shkyçja

Acceleration smoother & Frenimi

Dritat & dridhje të kujtuar fuqinë & lidhje

Koowheel New 2 brez Electric skateboard Kooboard me rrota zë vendin

3. Motors reja / rrota

97mm Motors / rrota

350W New x 2 Motors me rrota zë vendin UP

Dizajn unik do të ndihmojë në motorët e ftohjes maximumly

Max Speed ​​42km / h

4. Battery Përditësuar

lidhje të reja të çështjes bateri të shmangur lidh

Programi i ri do të mbrojë baterinë nga mbi ngarkuar nga rigjeneruese frenim. Atëherë Kooboard do të thyer ngadalë dhe të ndaluar. New ONYX kuvertë & Grip Tape, dhe më shumë ...

Si bordet Hover kanë të rritet të jetë krejt të re mënyra e transportit. Good Bilanci Scooter është ngop-e-artwork teknika e transportit miratimit aeropsapce parimit të menaxhimit kënd, fuzzy algorithm software dhe sistem xhiroskop për të mbajtur lart vendosmëri duke studiuar përpara dhe prapa. A disa kërkime para se të blejnë skuter tuaj, sepse ai që i përshtatet një person tjetër, mund të mos e përshtatshme për ju. Prodhimin Sasia filloi në Kinë në vitin 2014 dhe njësitë e hershme kanë qenë të prekshme për të kapur fireplace për shkak të një bateri mbinxehje e cila rezultoi në produktin kujton në vitin 2016. Kur një ose më shumë nga këto fletë janë të thyer, nëse janë apo jo si rezultat i baterisë është e stër ose atribuohet një ndikim, bateria do të marrin zjarr si pasojë e rrymës masive që papritmas po rrjedh me anë të do të rrisë temperaturën në çast. Zbuloni se ekstra për Koowheel , të ndjehen të lirë për të vizituar www.koowheel.com 


Ora Post: Sep-05-2017