Longest Journey By Electric Skateboard

Është marrë pjesë në pikën ku ajo merr disa risi serioze për të dalë jashtë brenda zonës elektrike skateboard; Opsionet si rigjeneruese e frenimit dhe në-timon motore. Kontrolli wireless largët mund të mendohet pak e dobët si ajo e bërë prej plastike hollë dhe ai ndjehet mjaft të lirë. Zakonisht, kalorës në një skateboard elektrike është për të ngarkuar të bordit dhe kjo është që të fillojë të veprojë në autostradë së bashku me një menaxhim të largët duke e bërë atë të kontrolluar dhe për të rregulluar ritmin. Për të ngadalësuar ju shtyjnë këmbëzën përpara në largët handheld. Në kushte të tilla, e vetmja gjë që duhet të përfunduar është për të shkuar në një pozicion që është strukem poshtë dhe ju pengon nga marrja dëm edhe duhet të bjerë. Çfarë e bën hipur mbi atë edhe crazier dhe argëtim shtesë është e vërteta se ajo mund të shkojë përpjetë dhe tatëpjetë pa problem, kështu që ju do të jetë në gjendje për udhëtim me atë kudo që ju dëshironi. Sa më i lartë KV, më të shpejtëskateboard elektrikedo të përzënë. Rrotat në këtë skateboard elektrike janë bërë nga gome të cilat mund të përdoren në çdo lloj të terrenit.

Udhëtimi më i gjatë By Koowheel Electric Skateboard

Dhe një shumëllojshmëri në rritje të skateboards elektrike tout ritmin e tyre (disa do të bëjë mirë mbi 20 milje në orë), nxitimi i shpejtë, një numër i mënyrave të hipur, dhe sturdiness kur vënë nga paces e tyre të plotë ose të marrë off-rrugë. Pra, nëse ju jeni një person i kërkuar që zgjidh vetëm e lehtë, atëherë skateboards KOOWHEEL elektrike do të përmbushë kërkesat tuaja. Kështu, duke ruajtur këtë në mendje, ne kishim qenë në përgjithësi ngazëllyer për të parë kur Koowheel elektrike skateboard gjenerata e dytë Kooboard konfirmuar deri atje. I pari skateboard elektrike për të zbatuar shumë karakteristika të mbrojtjes të sigurisë për kalorës.

Në fakt, frenave është një sistem rigjeneruese që kushton baterinë. Ne jemi skateboard elektrikegeeks. Për dhjetëra miliona këmbësorëve, një skateboard është një kënaqësi dhe alternativë logjike për të përshkojnë distanca të gjata të shpejtë dhe për të mbajtur larg nga frustrimet e trafikut i bllokuar ose të mbipopulluara dhe joefikase transportin publik. Por, ka një kokë të çdo dobësitë, dhe kjo është pikërisht rasti këtu. Pasi kaloi afër 200 orë hulumtimin e markave më efektive dhe modele në treg, kemi blerë top 10 bordet në treg drejtë këtë moment dhe shqyrtuar ato aspekt për krah për të kërkuar nga jashtë që e-skateboard vërtetë udhëzime të gjithë prej tyre! Nëse ju doni për të gjetur një të mirë, Kina është vendi për të parë. Ndërsa programimit është në vend për të kufizuar ngjitje të dëmshme pjerrėsi, kalorës duhet të kuptojnë aftësinë ky bord mund të ofrojnë duhet të respektohet për përdorim të mbrojtura. Megjithatë, kjo është gjithë kohës një plan shumë i mirë për të verifikuar udhëzimet dhe rregulloret vendase rreth hipur bordit tuaj, nëse ju udhëtim me të dhe do të lejojë mjaft kohë shtesë për sigurinë në qoftë se ju do të udhëtoni së bashku me tuaj E-skateboard. Ajo merr vetëm dyzet e pesë minuta për kosto të bordit me ngarkues shpejtë.


Ora Post: shkurt-23-2018