Siguria janë firma elektrike skateboard bërë pyetjet më të mira?

Në lidhje me konstruktin e skateboard, ju mund të duhet të mendojë disa aspektet e zhvillimit të saj. Nëse ju pëlqen ideja e një skateboard elektrike, Por ju doni konfigurimin tuaj të tanishme, ju duhet të hidhni një sy në përjetësi: powertrain primare modulare elektrike. Në një botë të shpejtë paced si e jona, ritmi dhe efikasiteti çmimi janë elemente të rëndësishme gjë në aspektin e transportit. Kjo eshte. Por, si një automobil, shpejtësisë dhe të ndryshojnë janë gjithashtu të rëndësishme, sepse ju nuk mund të ndalet vetëm në mes të rrugës dhe të ngarkuar deri në mes të rrugës. Përveç kësaj, në qoftë se ju bie në fund, roll deri sa ju të ndaluar për të mbajtur larg nga skidding. Është e përshtatur me një të largët handheld që ju lejon të filloni atë, të ndaluar atë dhe të ndryshojë shpejtësinë, dhe ajo ka dy mënyra për të akomoduar konsumatorë të rinj apo të kualifikuar. Është e lehtë për të parë pse këto aspekte të jashtëzakonshme të ndikojnë në zotësi dhe të performancës. Kjo është një shoqërues i shkëlqyer për aventura jashtë rrugës, por ajo është shumë clunky një papërshtatshëm për përdorim të përbashkët.

Explore botën me e skateboard

Pra, çfarë është aq e madhe një skateboard disa elektrike? Ju gjithashtu mund të gjeni një menaxhim të largët së bashku me skateboard tuaj të drejtuar nga të energjisë elektrike. Qëndruar brenda anijes ishte pak e në anën e rëndë, por ka një dukje formuar largët që në të vërtetë ishte mjaft e ngrohtë për të mbajtur, për thelb pjesa më. Pasi kaloi afër 200 orë hulumtimin e markave përsosur dhe modele në treg, kemi blerë të lartë 10 bordeve në dispozicion në treg drejtë këtë moment dhe testuar ato aspekt për krah për të gjetur se cilat e-skateboard aktualisht sundon të gjithë ata! Ne kemi bërë shumë vlerësime elektrike skateboard për të gjetur se cilat bordet janë shumë skateboards mirë elektrike . Një skateboard elektrike ndryshon nga një skateboard tipike duke pasur një përbërës motorizuar që e bën duke përdorur një skateboard një dreq e tërë e më tepër një shumë të thjeshtë për një konkluzion të ri dhe siguron një goditje të vërtetë për një kalorës me përvojë. Vlera - Si rregull bazë të pranoj, me skateboards elektrike ju merrni atë që paguani për të.

Pozitivisht. Në fakt, skateboards elektrike janë një nga opsionet më të mira alternative për transportin e fundit Mile. Koowheel firmë know-how prezantoi historinë e katër rrota elektrike Skateboard të me motor binjake, e përdorur për shëtitës të shkurtër në distancë dhe kështu me radhë. Brenda historinë e shpejtësisë normale të 30 km / h, jetën e baterisë mund të jetë rreth 20 për 25 km. Ju do të jenë në gjendje për të lexuar të plotë Dynacraft elektrike pasqyrë skateboard këtu. Nëse ju jeni të dashur për të marr një kalim kohe të re, ose vetëm shikoni në shfletim cool trotuarit, e skateboards coolest elektrike jemi këtu për ju që të shikoni. Për të përmbledhur - në mënyrë për ju një të shpejtë, të besueshme dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme skateboard elektrike, atëherë koowheel 2 gjenerata kooboard është ajo që ju jeni në kërkim për! Një tipar thelbësor se modeli keni blerë nuk duhet të pajis keq në është zgjedhja e para-caktuar modes hipur. Këto pajisje të transportit janë të lëvizshëm dhe janë mundësuar nga një bateri e ringarkueshme të cilat mund edhe të përdoret si llojin tuaj kryesor të transportit, ose mund të shfrytëzohen për të marrë në dhe nga transporti publik. Kjo longboard plotë përdor një bateri litium-jon për të ofruar zip mëtejshme për Longboarding juaj të kënaqshme, duke goditur shpejtësi deri në 26 mph (42kph) e përdorimit të qëndrueshëm.

Këto skateboards elektrike janë të thjeshta për kosto dhe të përdorni. Të skateboards kryesore elektrike ishin projektuar në fillim të përjetojnë në të njëjtat sipërfaqe si bikes dhe makina. Nuk janë një shumë e tillë e skateboards elektrike jashtë në dispozicion në treg tani, se është mjaft i mundimshëm për të kontrolluar bordit të hipte edhe në një dimension të ngushtë të tilla si vetëm ritmin dhe ndryshojnë. Skateboards elektrike të ofrojë avantazhe të mëdha jeta-style për të riders dhe mund të shfletoj çdo ditë Commuting në një eksperiencë emocionuese. Në thelb më e zhvillimi në teknologji ka përgatitur këto skateboards elektrike. Gjashtë milje mund të jetë e mjaftueshme për gamë të adoptuesit e hershëm dhe tifozët, apo individë me ndryshon relativisht të shkurtër. Unë jam i prirur të bëjnë kompromis për të pasur shumë më pak shpejtësi dhe të shkojnë për diçka që është në të vërtetë portative.


Ora Post: Mar-07-2018