Më të mirë elektrike Skateboard Backpacks Për bordit tuaj

Zakonisht ju nuk doni të mbajnë tuaj skateboard elektrike distanca të gjata me dorë, dhe një shpinës bord mund të bëjë më të lehtë për ta bërë këtë. Me një shpinës bordit, ju gjithashtu mund të ndjehen të lirë për të kryer bordit tuaj për të punuar gjatë një mëngjes me shi dhe ende ngasin atë përsëri në shtëpi kur është sunnier në mbrëmje. Ka disa opsione për backpacks elektrike skateboard që mund të bartin një 15 lb + Longboard:

Burton Day Hiker Pro 28L

QQ 图片 20171206155405

 

Një sekret për të mbajtur në mendje kur ju shikoni për një shpinës bordit është se backpacks dëborë zakonisht punojnë mjaft mirë. Burton, një i njohur markë pajisje snowboard, ka një shumëllojshmëri të gjerë të backpacks dëborë që punojnë mirë. Pro 28L Dita Hiker është një shembull i tillë, me një shumëllojshmëri të gjerë të ngjyrave, hapësirë ​​të mjaftueshme për veshje të tjera si roje dore dhe pads gju, dhe një sistem vertikal bordit të kryer.

Koowheel Longboard Bag

mirë Qese Longboard elektrike

Koowheel Electric Longboard Bag  është një alternativë mjaft e dallueshme dhe popullore për të kryer në mënyrë të rregullt dhe longboards elektrike . Unë personalisht rekomandoj këtë një si ajo është shumë e mirëpritur nga konsumatorët më të madhe. Përveç kësaj, për shkak të Krishtlindjeve vjen, Koowheel Christmas 8600mAh (fuqia dyfishtë) zë vendin Battery Limited Edition E-bord është në shitje. Vetëm vetëm 20 ditë. S'është nevoja të thuhet se është një dhuratë të veçantë për klientët e rinj dhe të vjetër.

圣诞 -1

Ju mund të bleni Koowheel Longboard dhe qese direkt nga faqja zyrtare.

Unity Skateboard Backpack

QQ 图片 20171206155424

Shpinës Unity Skateboard është një alternativë pak më e vogël për të Burton dhe Dakine çanta të mëdha. Ai mbështet skateboards deri në 15 £, kështu që nuk është projektuar për dërrasat rënda si evoluojnë Bamboo GT. Megjithatë, me dërrasa si rritur Bordit dyfishtë + e (2 Gen )  që vijnë në vetëm nën kufirin 15 lb, uniteti Skateboard Backpack do të punojnë vetëm gjobë.

Evolve Backpack

QQ 图片 20171206155434

Për Bamboo GT ose pronarët GT Carbon (ose, krenar Bamboo GTX adoptuesit e hershëm), Zhvillohet ofron një shpinës quajtur skateboard projektuar për të mbajtur bordet e tyre. Ajo ka karakteristika standarde si një qese shishe me ujë (edhe pse, ata kanë është i izoluar), dhe logot reflektuese kështu që makina mund të shihni gjatë natës.

Ju mund të urdhërojë zhvillohet Backpack direkt nga dyqan e tyre të internetit.


Ora Post: Dec-06-2017